banner203
25 Mart 2023 Cumartesi

BİLDİKLERİNİ UNUTMAK

08 Ocak 2021, 07:07
Bu makale 20452 kez okundu
BİLDİKLERİNİ UNUTMAK
RAGIP TATAR

Sanırım zaman, zaman kullanırız bildiklerimi de unuttum diye. En azından ben kullanırım bu sözcüğü.
Geçtiğimiz hafta sonu yaklaşık dört gün vde olunca başta Süper Lig maçları olmak üzere farklı liglerimizin de maçlarının tamamını olmasa da büyük bir bölümünü izledim.
Baı maçlar derken genelleme daha doğru olacaktır sanırım öyle temposuz öyle yavandı ki hani sıkça söyleriz ya izlerken uykumuz geldi diye. Gerçekten de öyleydi maçların çoğunluğu. Bazı oyuncuların nasıl oluyor da bu yetenekleri ile o takımların formasını giyiyor gerçekten inanamıyorum. Yine söyleriz ben çıksam daha iyi oynarım diye. Oynamak kolay değil biliyorum fakat bu kadar kötü oynama ve yetenek azlığını görünce söyleme katılmamak mümkün değil.
Çoğunluğumuz Süper Lig maçlarının izlediğimiz ve burada yaşanan hakem kararlarına takılıp kaldığımız için alt liğlerde neler yaşandığını görme olanağımız yok. Alt liğlerde yaşanan hakem karalarının doğruluğu basın ve yayın organlarında yer almadığı için neler yaşandığını bilemiyoruz. Ancak izlenince ve yaşanınca görülecektir.
Sadece şu kadarını söyleyebilirim alt liglerde işler çok daha zor. Oynayan oyuncular ve onları yöneten teknik adamlar için.
Bu nedenlerden dolayı bildiklerimi de unutuyorum başlığını uygun buldum. Çok sık duyuyorum özellikle bazı oyuncuların aldığı parayı hiç ama hiç hak etmediği sızlanmalarını.
Hak vermemek mümkün değil ama bu oyuncuların seçimini yapan teknik adam ve yöneticilerin sorgulanması gerekir. Oyuncunu geçmişine değil geleceğine yatırım yapmaz isek ortaya çıkan sonucu da yadırgamamız gerekir.
Yine de izlemeye devam. Değişimi de umutla bekleyerek.
 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV