banner153
11 Ağustos 2020 Salı

DEĞİŞİM

28 Kasım 2019, 09:32
Bu makale 326 kez okundu
DEĞİŞİM
RAGIP TATAR
Değişim süreci konu ne olursa olsun sancılı ve zor geçer. Bu süreç akılcı planlanamaz ise değişimden beklenen fayda sağlanamadığı gibi gelecekte karartılır.
Kayserispor çok kısa sürelerde değişimi çok hızlı yaşıyor. Açıkçası buda korkutuyor. Değişimin çok hızlı olduğu yönetim şekillerinde doğruyu bulmak ona göre yol izlemek hiçte kolay değildir. Kurumlar için en büyük tehlike günübirlik kararlar alarak günü kurtarmak olduğunda bilin ki gelecek karartılmıştır. Kayserispor un bugün ve geleceğine yön verecek olanları zor günler bekliyor.
Sorun sadece Kayserispor’un değil neredeyse tüm takımlarımızın sorunu. Alt liglerimiz çok göz önünde olmadığı için yaşananları doğal olarak izleyemiyoruz. Bilin ki orası da Süper Lig benzeri görüntüde. Değişimler çok hızlı yaşanıyor.
Değişimler öncelikle teknik adam sonrada yönetim bazında oluyor. Bu kadar çabuk değişimden de çoğunlukla olumlu sonuçlar çıkmıyor.
Takımlarımızın özellikle teknik adamlarını bu günlerde sıkça kullandığı sözcük ara transfer döneminde takımda değişime gidecekleri yönünde. Ocak ayında transfer yapmanın ne kadar zor olduğunu daha önce ki sezonlarda yaşadık. Taraftarda bu söylemlere bakarak olası fayda sağlayacak transfer dönemini bekliyor. Kendi takımına katkı sağlayan oyuncuyu transfer etmek çok zor ara transfer döneminde. Ancak oynamayan veya sezon sonu boşa çıkacak oyuncuyu uygun bedelle transfer edebilirsiniz.
Başta da belirttiğim gibi değişim sancılı ve zordur. Doğru adımları atamazsanız sonuç acıklı olur.

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157