banner203
31 Mart 2023 Cuma

01 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

01 Ocak 2013 Salı 13:24
Bu haber 2023 kez okundu
01 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Bugün kendinizi birçok organizasyonun içerisinde bulabilirsiniz. Enerjinizle bütün gözleri üzerinize toplayacaksınız. Adalet duygunuzun ağır bastığı bir dönemdesiniz.

BOĞA: Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla olan ilişkinize değer ve estetik katacak yeni gelişmeler yaşayabilir, buna rağmen ilişkileri değiştirebilecek radikal ve isyankâr kararlar verebilirsiniz.

İKİZLER: Yapmak istediğiniz bazı şeyler yakın çevrenizde hoş karşılanmıyor. Çok fazla gerginlik yaşamamanız için biraz daha uyumlu davranmanız gerekiyor. Sabredin ve ne yapmak istediğinize karar verin.

YENGEÇ: İdealler, yeni ve orijinal fikirler, yeni öğretiler konusunda hem heyecanlı hem de başkaldıran bir tutum sergileyebilir, kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

ASLAN: Bugün sorunlarınızın çok daha üzerine gideceksiniz. Fırsatları değerlendirmeniz açısından da kendinize çok güveniyor olabilirsiniz. Bugün sosyal aktiviteler içerisinde olacağınız için çok fazla plan yapmayın.

BAŞAK: Duygusal olaylara yaklaşımlarınız ilginç gelişiyor. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyorsunuz.

TERAZİ: Bugün birinin size gerçekten ihtiyacı olabilir. Geçmişte kaybettiğiniz bir şeyi şu anda çok fazla arıyorsunuz. Ama onu kaybetmediğinizin farkında değilsiniz.

AKREP: Hem aşk, eğlence hem de arkadaşlık ve sosyal hayat konusundaki fikir ve görüşlerinizi gözden geçirebilir, hem de bu konularda yeni, devrimsel nitelikte kararlar verebilirsiniz.

YAY: Bazı gereksiz alışverişlerden de kaçınmanız gerekiyor. Bu öğleden sonra yapacağınız bir faaliyet sizi çok memnun edebilir.Aile içinde ya da toplumsal statü ile ilgili beklenmedik konularda sürprizler yaşanabilir.

OĞLAK: Bazı kişilerle düşünceleriniz uymadığı için fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır yapmak isteyip ertelediğiniz bir iş için bir adım atma imkanı bulabilirsiniz.

KOVA: Uzaktan gelen haberler olabilir, bu haberler eğitiminiz ile ilgili olabilir ve güzel şeyleri müjdeliyor olabilir. Olayların hem içinde, hem de dışında olmak kolay bir şey değildir. Hedefleriniz doğru seçmelisiniz.

BALIK: Bugün çalıştığınız bir proje ile ilgili büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Evinizle ilgili değişimlerin yaşanacağı bir dönem. Öğle saatlerinden itibaren ise borç, alacak, miras, nafaka ya da sigorta gibi konular gündeme gelebilir. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV