banner203
31 Mart 2023 Cuma

02 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

02 Ocak 2013 Çarşamba 11:47
Bu haber 1320 kez okundu
02 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Son derece yakın olan arkadaşlarınız tarafından büyük bir destek göreceksiniz. Maddi anlamda şanslı bir dönem geçiriyorsunuz. Gereksiz harcamalardan kaçının.

BOĞA: İş hayatınızla ilgili planladığını olaylar her an gerçekleşebilir. Arkadaşlarınızla aranızda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı konuşarak halledebilirsiniz.

İKİZLER: İş hayatınız oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Kendinize ve sevgilinize zaman ayırmamanız bazı problemler doğuruyor. Herkes sizin hatalı olduğunuzu düşünüyor.

YENGEÇ: Kendinizi iyi hissettiğiniz bugünlerde işleriniz yoluna giriyor. Yoğun temponuz sizi biraz yıpratmış durumda. Ailenize zaman ayırmayı unutmayın.

ASLAN: Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Yapacağınız mekan değişiklikleri ruhunuzun temizlenmesine iyi gelecek. İş hayatınızda kısa sürekli değişiklikler olabilir.

BAŞAK:  Karşılıklı ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sakin tavrınızı korumalı ve kavgalardan kaçınmalısınız. Eğitim hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler olabilir.

TERAZİ: İş hayatınızda karşılaşabileceğiniz sorunların kolaylıkla üstesinden geleceksiniz. Başarı size hiç de uzak değil. Biraz daha sabredip hayallerinizden vazgeçmeyin yeter.

AKREP: Arkadaşlarınıza karşı tutumunuz bu aralar biraz can sıkıcı. İstemeden de olsa kalplerini kırıyorsunuz. Hatalarınızın farkına varıp onlardan özür dilemelisiniz.

YAY: İkili ilişkilerinizde güven sorunu yaşıyorsunuz. Karşı tarafın hareketleri bu dönemde istediğiniz gibi değil. Biraz objekif olup olaylara öyle bakın.

OĞLAK: Kaygı ve korkularınızı bir yana bırakmalı ve sakin düşünmeye çalışmalısınız. Her şey sizin kontrolünüzde devam etmeyebilir. Olayları akışına bırakın.

KOVA: Sorumluluklarınızı erteledikçe işler daha da çıkmaza giriyor. İşlerinizi zamanında yapmalısınız. Sonradan çıkmaza girebilir işleriniz. Aşk her an kapınızı çalabilir.

BALIK: Enerjinizin yüksek olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Arkadaş toplantılarına katılabilir. Akşam saatlerinizi değerlendirebilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV