banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

11 Aralık günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

11 Aralık 2012 Salı 10:31
Bu haber 1345 kez okundu
11 Aralık günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: İş konularında destek almalısınız. Duygusal yanınızla davranıp tutkulu taraflarınızı öne çıkarmak bu iki gün etkili olacak. Güzel davetlere katılıp yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

BOĞA: Çeşitli aktiviteler içinde yer alacaksınız. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size de iyi gelecek. Zaman her şeyin ilacı. Sabretmeniz gerekebilir.

İKİZLER: İş arkadaşlarınız hayatınızı değiştirecek önemli adımlar atabilirler ve size birçok konuda destek olabilirler. Aşk hayatınız istediğiniz gibi ilerliyor. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Kendinizi sevdiğiniz insana ait hissedebilirsiniz. Motivasyonunuz çok yüksek bu durumu etrafınızdakiler de farkediyor. Kıskançlık huyunuz başınıza dert açabilir.

ASLAN: Eşinizin ve ya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. İyi düşünüp öyle karar vermelisiniz. İlgisizliğiniz yüzünden aileniz size biraz kırılmış.

BAŞAK: İşlerinizin karşılığını alacağınız bir gün olabilir. Aile hayatınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz. Duygusal bir yapınız var ve her şeyi kafanıza takıyorsunuz.

TERAZİ: Yaratıcılığa dayalı işi olanlar oldukça keyifli ve etkili bir gün geçirebilirler. Verimli geçen bir günü ardından arkadaşlarınızla sohbet size iyi gelecek.

AKREP: Biraz eğlenmek sizin de hakkınız. Kendinize zaman ayırmalı ve kafanızı biraz dağıtmalısınız. Maddi açıdan zor ve sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz.

YAY: Bugün ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Kafanız biraz karışabilir. Karar vermeden önce ailenize danışmanızda fayda var.

OĞLAK: Duygularınız bugün oldukça karışık olabilir. Bugün oldukça ciddi ve dikkatlisiniz. Dikkatiniz sayesinde önemli işleri düzeltebilirsiniz.

KOVA: Cevap beklediğiniz bir konu ya da kişi hakkında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yanlış seçimler yapmaktan kaçının. Yoksa ileride büyük sorunlarla uğraşabilirsiniz.

BALIK: Bugün heyecanlı ve sabırsızsınız. Yeni birliktelikler yaşayabilir ani değişimler olabilir. Baskıcı tavrınız sevgilinizi üzebilir dikkat etmelisiniz. Daha sakin ve soğukkanlı olmanız gerekiyor.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV