banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

13 Aralık günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

13 Aralık 2012 Perşembe 11:38
Bu haber 1326 kez okundu
13 Aralık günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Yeni Ay'ın Yay burcunda olmasından dolayı ikili ilişkileriniz güçleniyor. Enerjiniz yüksek bu durumu pozitif yönde değerlendirin. Karşılaştığınız sorunları halletmek için sakin olmalısınız. Her şey sizin elinizde.

BOĞA: 13 Aralık aralıkta gerçekleşecek Yeni Ay Yay burcunda olasından dolayı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi geçireceğiniz günler çok yakında. Sıkıntılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın.

İKİZLER: Maddi sorunlarınızı her ne kadar görmezden gelseniz de bu durumla yüzleşmeli ve önlem almalısınız. Sınavlarınızda başarı durumunuz istediğiniz yönde ilerliyor. İnsanlara hemen güvenmemeyi öğrenmelisiniz.

YENGEÇ: İş temponuz giderek artıyor. Yorgunluğunu yüzünden biraz asabi olabilirsiniz. Yeni Ay'ın Yay burcunda olmasından dolayı ilişkileriniz farklı boyutlar kazanabilir yeni ortamlara girebilirsiniz.

ASLAN: Çevrenizde gelişen olayları anlamaya çalışıyorsunuz. Şüphelendiğiniz davranışlar yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Yay burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'ın etkisiyle daha sakin davranıp ona göre hareket etmelisiniz.

BAŞAK: 13 Aralık'ta Yay burcunda olan Yeni Ayın etkisiyle kafanızda büyüttüğünüz sorunlardan ve korkulardan kurtulacaksınız. Ailevi problemlere başka insanları karıştırmamalı kendi içinizde halletmelisniz.

TERAZİ: İçinizdeki huzursuzluklar artık geride kalıyor ve 13 Aralık sabah saatlerinde, Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ayın etkisiyle; duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Sevgilinizle aranızdaki sorunlar büyüyebilir.

AKREP: Parasal yönden yaşadığınız sorunları aşmanıza çok az kaldı. Son zamanlarda sağlığınızı ihmal ettiğinizin siz de farkındasınız. Dikkat etmelisiniz yoksa başınıza iş açılabilir.

YAY: Artık zamanınızı ayarlamalı ve programlı haraket etmelisiniz. Bu şekilde işleriniz hep aksıyor. Dikkatli davranma vakti. Eşiniz yada sevgilinizin sürprizleri sizi biraz şımartacak.

OĞLAK: Ayrıntıları kafanıza takmakta üstünüze yok. Ayrıntılarda boğulmak yerine her şeyi akışına bıraksanız daha mutlu olacaksınız. Bel ve sırt ağrılarına dikkat. Sevgilinize zaman ayırın.

KOVA: Sorunları tek tek aştığınız bu dönemde sevgilizden gelen destek sizi daha da mutlu edecek. 13 Aralık sabah saatlerinde Yeni Ay'ın Yay burcunda gerçekleşiyor olması verdiğiniz kararları sorgulamanıza neden olabilir.

BALIK: Yay burcunda gerçekleşecek Yeni Ayı size olumlu etkisiyle gelecek ve verdiğiniz kararların ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz. Kendinize vakit ayırmanızda fayda var. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV