banner203
20 Mart 2023 Pazartesi

14 Aralık günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

14 Aralık 2012 Cuma 10:41
Bu haber 1286 kez okundu
14 Aralık günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Kadın-erkek ilişkilerinde karşı tarafın duygusallığını ve hayata bakış açısını anlamakta zorlanabilirsiniz. Öte yandan alacağınız bir haber sizi huzursuz edebilir. Stres atmak ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

BOĞA: Gideceğiniz bir yerde uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. İş ve iletişim alanlarınızda, duygularınız ve mantığınız çatışabilir.

İKİZLER:. Yine hareketli ve kıpır kıpırsınız.Dışarı çıkma isteğiniz öğleden sonra yoğunlaşacak. Yapacağınız seyahatler size iyi gelecek. Yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

YENGEÇ: Ailevi sorumluluklarınız zaman zaman hayatınızdan keyif almanıza engel olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda eski bir dostla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN: Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız problemleri aşmak için onu anlamaya çalışmalısınız. Alacaklar ve kredi konularında beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz.

BAŞAK: Endişelerinizi sevdiklerinize yansıtmayın. İş hayatınızda olmasını umduğunuz şey yakın bir zamanda gerçekleşebilir. Duygusal açıdan gergin ve huzursuzsunuz.

TERAZİ: İlişkinizde ise her şey istediğiniz şekilde ilerliyor. Mutlu olduğunuz bir dönem. Teraziler yine karamsar düşüncelere dalmış durumdasınız. Bu durum mutluluğunuzu etkilememeli.

AKREP: lişkinizde takılmış olduğunuz bazı noktalarda fazla irdeleyici ve tartışmacı olmak olayları daha da çıkmaza sürükleyecektir. Bu konuda sakin olun.İş hayatınızdan alacağınız bir haber sizi huzursuz edebilir

YAY: Bugün sevdiğiniz kişiyle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Bugün işinizle uğraşırken dikkatinizi dağıtacak bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Enerji düşüklüğü ve isteksizlik, gün içinde sizi zorlayabilir.

OĞLAK: Kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Öte yandan yaşayacağınız bir olay düşünce ve hislerinizi yoğunlaştırabilir. Duygusal hayatınızda ise sürpriz bir kişi ile yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

KOVA: Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi daha fazla önemsemeli ve gereken ilgiyi göstermelisiniz. Kişisel gelişiminizle ilgili konularda doğru kararlar verebilirsiniz.

BALIK:Enerjik ve heyecanlı bir tutum içerisindesiniz. Birden fazla konuyla aynı anda ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Maddi konularda ise yeni girişimlerde bulunmanız söz konusu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV