banner203
31 Mart 2023 Cuma

14 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

14 Ocak 2013 Pazartesi 11:14
Bu haber 1382 kez okundu
14 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->

KOÇ:  Başarmak istedikleriniz size çok yakın sadece biraz sabır. Aşk hayatınız ise umduğunuz gibi gitmeyebilir. Ekonomik anlamda bunaldığınız bu günlerde ailenizden yardım almakta çekinmeyin.

BOĞA: Gökyüzü sizi mutsuz edicek tüm kötü enerjileri dağıtmış durumda. Ufak sorunları büyütmemenizde fayda var. Yoksa karşınızdakini kırabilirsiniz. Şans kapınızı çalıyor ama siz duymamakta direniyorsunu. Dikkat!

İKİZLER: Kişisel sorunlar yaşadığınız arkadaşlarınız hatalarının farkında onlara şans verin. Arkadaşlarınızdan yardım istemelisiniz. Yanlış kararlar sizi zor duruma sokabilir. Dengesiz davranmaktan vazgeçin.

YENGEÇ: Arkadaşlık ilişkilerinize dikkat edin çünkü arkanızdan iş çeviriyor olabilirler.Maddi alanda ferah bir dönemdesiniz ama ilerisini de düşünmelisiniz. Aşk hayatınızda farklı bir insan girebilir.

ASLAN: Çok yetenekli olabilirsiniz ama bunu sürekli dile getirmekten vazgeçin. Kaybeden siz olabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.Size sunulan şansı sonuna kadar değerlendirmelisiniz.

BAŞAK: İstediklerinizi hiç bir şey yapmadan elde edemezsiniz. Yapmak isteyipte yapamadıklarınız hiç de uzak değil.Elinizi çabuk tutmalı ve fırsatları kaçırmamalısınız.

TERAZİ: Paranızın kıymetini bilin ve doğru şekilde harcayın. Yoksa zor günler kapıda. Eğer ailenizden uzakta yaşıyorsanız onlara küçük bir sürpriz yapıp ziyaret edebilirsiniz.

AKREP: Önyargılarınız yüzünden hayatınızdaki değerli insanları kaybedebilirsiniz. İnsanın karşısına fırsatlar sık sık çıkmaz fırsatları kaçırmayın.Hayatınıza girecek insanlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

YAY: Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Kendiniz her ne kadar yorgun hissetsenizde yapmak zorunda olduğunuz işler var. Güven sorununuz olduğu bu dönemde yeni başlangıçlar yapamayabilirsiniz.

OĞLAK: Arkadaşlarınızın desteği ile ortak çalışmalar yapabilirsiniz.Sevgilinizle olan ilişkiniz ciddiyete binebilir. Her an mutlu günlere yelken açabilirsiniz.

KOVA: Geçmişte siz engelleyen ne varsa son buluyor. Kendinizi geliştirip hayatın size sunduklarının kıymeini bilin. Özgürlüğünüz en önemli hazineniz onu kaybetmek istemiyorsunuz.

BALIK: Tutarsız davranışlarınız yüzünden sevgilinizin kafası oldukça karışık durumda. Ne istediğinize artık karar vermelisiniz. Hem kendinizin hem sevgilinizin zamanını boşa harcamayın.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV