banner167
banner182
15 Haziran 2021 Salı

“15 TEMMUZ MİLLETİMİZİN DİRİLİŞİDİR”

Ticaret Borsası Başkanı açıklama yaptı

12 Temmuz 2017 Çarşamba 07:33
Bu haber 815 kez okundu
“15 TEMMUZ MİLLETİMİZİN DİRİLİŞİDİR”
Haberici -->

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı (KTB) Şaban Ünlü, FETÖ terör örgütü ve iş birlikçilerince başlatılan 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü münasebetiyle yaptığı açıklamada, “15 Temmuz gecesi milletimizin kahramanlığı asla unutulmayacak” dedi.

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü, “Hatırlanacağı üzere 15 Temmuz gecesi milletimiz ve milli kurumlarımız, demokrasimize kasteden alçakça bir saldırıyı önlemiştir. Halkımız demokrasiye sahip çıkmıştır. Demokrasi düşmanlarına karşı iktidarı ve muhalefetiyle siyasi partilerimizin ve siyasetçilerimizin gösterdiği birlik, beraberlik ve kararlı duruş, en büyük takdiri hak etmektedir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Meclis Başkanımız, Başbakanımız ve Meclisteki tüm siyasi partilerimizi, cunta heveslileri karşısındaki dik duruşlarından dolayı alçak FETÖ ve yandaşları amaçlarına ulaşamamıştır. Bu esnada en çok da darbecilerin silahları karşısında kahramanca direnen milletimizin azim ve cesaretinin ne denli güçlü olduğunu tüm dünya bir kez daha görmüştür” dedi.

Şaban Ünlü, olaylar sırasında şehit olanları ve tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle bir kez daha yad ettiklerini ifade ederek, KTB olarak her zaman demokrasiye ve onun savunucularına destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV