banner167
banner182
17 Eylül 2021 Cuma

15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKINI İNCELEDİ

Başkan Memduh Büyükkılıç çalışmalar hakkında bilgi aldı

09 Temmuz 2017 Pazar 10:07
Bu haber 795 kez okundu
15 TEMMUZ MİLLİ EGEMENLİK PARKINI İNCELEDİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocatepe Mahallesinde yapımı devam eden 15 Temmuz Milli Egemenlik Park’ı inşaat alanını teknik ekibi ile gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

15 Temmuz Milli Egemenlik Parkı’nın tamamlanması ile Kocatepe Mahallesine yeni misyon ve vizyon kazandırılacağını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Kocatepe Mahallesinin alt yapı sorunu olmayan planlı gelişimi ile örnek mahallerden biri olduğunu söyledi.

Parkın bu anlamlı tarihi her zaman yaşatacaklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, “Kocatepe Mahallesinde yer alan ve toplam alanı 15 bin metrekare olan 15 Temmuz Milli Egemenlik Parkı bölgeye yeni bir misyon kazandıracaktır. 15 Temmuz Milli Egemenlik Park içerisinde spor alanları, kamelyalar, oturma grupları gibi çok geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Çok amaçlı ve büyük ölçekli bu parkımızda diğer parklarımız gibi dede ve torunların bir arada oyun oynayabileceği ve dinlenebileceği mekanlardan olacaktır. Aileler gönüllerince bu parklara sıcak yaz aylarında adeta birer sosyal alanda yaşayabileceklerdir. Kocatepe Halkı Melikgazili olmanın farkını hizmetlerden yararlanarak yaşıyorlar” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Kocatepe Mahallesinin barındırdığı nüfus ile her kesim ve her yaş gurubuna hitap edebilecek bir park ihtiyacının talep edildiğini kaydetti. Parkın mahalle halkının sosyal yaşamında da değişim alacağını çünkü yeni sosyal ve spor alanların mahalleye kazandırılacağını sözlerine ekledi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV