banner167
banner182
20 Haziran 2021 Pazar

“15 TEMMUZ RUHUNU YAŞATACAĞIZ”

Başkan Mustafa Çelik açıklama yaptı

06 Temmuz 2017 Perşembe 00:27
Bu haber 691 kez okundu
“15 TEMMUZ RUHUNU YAŞATACAĞIZ”
Haberici -->

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz’un yıldönümü nedeniyle yapılacak etkinliklerle ilgili açıklamalar yaptı. Geçen yıl olduğu gibi yine tek vücut olacağımızı ifade eden Başkan Çelik, 15 Temmuz ruhunun yaşatılacağı etkinliklere tüm Kayserilileri davet etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda bir soru üzerine 15 Temmuz’da yapılacak etkinliklerden bahsetti. Başkan Çelik, basın toplantısından sonra da A Haber kanalına 15 Temmuz etkinliklerine ilişkin röportaj verdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 15 Temmuz’un sene-i devriyesinde 1 hafta sürecek etkinlikler planladıklarını ve 15 Temmuz gecesinde de etkinliklerin finalini yapacaklarını söyledi. “15 Temmuz gecesi tüm halkımızla sabah namazına kadar Cumhuriyet Meydanı’nda olacağız” diyen Başkan Çelik, “Cumhuriyet Meydanı’ndaki etkinliklere tüm yönetim dinamikleri katılacak. Cumhuriyet Meydanı’nda gece boyunca çeşitli organizasyonlar olacak. Tek vücut halinde halkımızla birlikte olacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm hazırlıklarımızı planladık. Otobüsler ve raylı sistem gece boyunca ücretsiz olacak. Halkımızın ulaşım sorunu olmayacak. Belediyemizin KAYTUR şirketi meydanın dört ayrı noktasında halkımıza döner ikram edecek. İlçe belediyelerimizin, odalarımızın ve bazı firmalarımızın da ikramları olacak. Geçen seneki ruhu hep birlikte yaşayalım istiyoruz. Görüş, siyasi düşünce farkı olmaksızın tüm halkımızla 15 Temmuz ruhunu yaşatacağız” diye konuştu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner176
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV