banner87
26 Mart 2019 Salı

15 TEMMUZ’DA 15 MİLYONLUK YATIRIM

MAYA Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Özaslan hain darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz günü şirketler grubu olarak 15 milyonluk yeni hastane yatırımı için karar aldıklarını hatırlattı.

09 Ağustos 2018 Perşembe 17:11
Bu haber 390 kez okundu
15 TEMMUZ’DA 15 MİLYONLUK YATIRIM
Haberici -->
MAYA Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Özaslan hain darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz günü şirketler grubu olarak 15 milyonluk yeni hastane yatırımı için karar aldıklarını hatırlattı. Özarslan, “Ancak o gün ben devletime güvenerek bu yatırımı durdurmadım ve devamı için tüm resmi işlemleri de yine o gün tamamladım” dedi.

Laser Göz Hastanesi yatırım hikayesini bu şekilde anlatan işadamı Özaslan, “Hastane biter bitme MAYA gözden buraya  personel aktarıp ilk etapta idare edebilirdik ama ben Cumhurbaşkanı’mızın istihdam seferberliğine de destek olmak üzere sanırım 40’a aşkın personeli işe başlattım” diye konuştu.

Sağlık sektöründe grup şirketlerinin yönetim kurulu başkanı olan işadamı Ertuğrul Özaslan devletine olan güvenini hiç kaybetmediğini ve 15 Temmuz darbe girişimi yapıldığı gün de yine bu inançla hareket ettiğini söyledi.

Maya Göz Hastanesi ve sağlık şirketleri  Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Özaslan yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bakın yıllardır sağlık sektöründeyiz ve MAYA Göz ismiyle bölgede elimizden geldiği kadar iyi hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bu sektörün daha çok yatırıma ihtiyacı var ancak sektörde bina yapılması işin en basit noktası, asıl önemlisi binayı yaptıktan sonra içine alınacak son sistem cihazlar, aletler ve buna uygun yeterlilikte uzman ekibi kurmaktır. İşte bu nedenle uzun bir araştırma dönemi gerekiyor. Biz de bunu yapmış ve 15 Temmuz günü yaklaşık 15 milyona mal olacak yatırım için karar verecektik. Akşam saatlerinde yapacağımız toplantı biraz uzadı ve biranda ekranda darbe günlerini hatırlatan kareler yayınlanmaya başladı. Tanklar, askerler kargaşa ve kaos. Arkadaşlarımız eyvah dedi ama ben hayır arkadaşlar eyvah demiyoruz hemen bu kararımızı resmiyete dönüştürüp alıyoruz ve meydana gidiyoruz dedim. O gün yani 15 Temmuz günü devletimize ve hükümetimize güvenerek 15 milyonluk yatırım için karar aldık ve kısa sürede de ikinci büyük hastanemiz bitti ve hizmete açtık. İşte Laser Göz hastanemiz böyle doğdu. Onun doğuş hikayesi benim için, yönetimimiz için çok anlamlı ve önemlidir de. O gün, o kara günün paniğine ve korkusuna kapılıp yatırımımızı iptal etseydik bugün çok daha pahalıya mal olacaktı. Üstelik de Sayın Cumhurbaşkanımızın hain darbeden aylar sonra ilan ettiği istihdam seferberliğine de bu hastane yatırımımızla destek vermiş olduk, şu anda bu hastanemizde 40 ı aşkın kişi çalışıyor.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV