banner87
21 Mayıs 2019 Salı

150. YILDA 150 PROJE

Melikgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, belediye başkanı seçilmesi durumunda yapacağı projeleri açıkladı.

09 Ocak 2019 Çarşamba 10:27
Bu haber 500 kez okundu
150. YILDA 150 PROJE
Haberici -->
Melikgazi Belediye Başkanı ve Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye başkanı seçilmesi durumunda yapacağı projeleri açıkladı. “150. yılda 150 proje” adı altında projelerini 12 başlık altında duyuran Başkan Büyükkılıç, “Ben değil biz mantığıyla projeleri hayata geçireceğiz” dedi. Kimseyi ötekileştirmeden çalışmalar yapacaklarını belirten Büyükkılıç, Erciyes markası altında  Kayseri’nin suyunun da satılması için proje gerçekleştireceğini söyledi.  

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantı öncesinde Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınktaya’nın doğum günü kutlandı. Altınkaya, getirilen pastayı keserek, mutluluğu dile getirdi.

Toplantıda ilk söz alan Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınktaya basın sektörünün sıkıntılarından bahsederek,  sorunlara çözüm bulunulması konusunda talepte bulundu. Daha sonra kürsüye gelen AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, önümüzdeki günlerde belediye başkan adaylarının açıklanacağını belirterek, “İl Başkanları toplantısı için Ankara’da olacağımız için 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamasını erkene aldık.  Adayların duyurulması konusunda hızlı hareket ederek, sizlere bilgi vereceğiz” dedi.

Ardından kürsüye gelen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Memduh Büyükkılıç, “Amacım ben değil biz mantığıyla projeleri hayata geçirmek” dedi.  “150 yılda 150 proje” sloganıyla projelerini hayata geçirmeyi planlayan Büyükkılıç, önümüzdeki günlerde daha büyük bir tanıtımla projelerini detaylandıracağını söyledi. 12 başlık altında projelerini açıklayan Büyükkılıç, “150.yıl dedik Şehrimizde 38 tane başkan hizmet etmişti. 38’de denk gelmesi de ayrı bir heyecan. Kayserimizin plakasını bulduk. Biz her şeyden önce gönül belediyeciliğini olmazsa olmaz olarak her çalışmamızda ve her aşamamızda paylaşmak istiyoruz ve buna uygunda adımlar atmak istiyoruz. Amacım önümüzdeki hem ışık tutmak ve ben değil biz mantığıyla projeleri hayata geçirmek. Zaten belediyeciliğin doğasında bu var.  Kimse diyemez ki Memduh Başkan ötekileştirme hareketi içinde bulundu.  Bu güveni layık olmak için daha duyarlı olacağımı paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

Daha sonra Başkan Memduh Büyükkılıç, 12 başlık altında toplanan projelerini duyurdu. Eğtimden sanata kadar birçok projesi bulunan Büyükkılıç, Erciyes markasıyla Kayseri’nin suyunun da satılması için proje geliştirdiğini ve bu projeden yararlanmak isteyen işadamlarına da çağrıda bulundu.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV