banner203
31 Mart 2023 Cuma

16 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

16 Ocak 2013 Çarşamba 09:02
Bu haber 1451 kez okundu
16 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Aşk hayatınızda yaşadığınız olumlu gelişmeler sayesinde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Hafta sonu için şimdiden plan yapmaya başlamalısınız. İş yükünüzü hafifletip kendinize zaman ayıracaksınız.

BOĞA: Beklediğiniz haberi almanın rahatlığıyla işlerinize daha ço konsantre olmuş durumdasınız. Aşk yaşamınız renkleniyor. Değişimlere hazır olun. Sevgilinizle paylaşımlarınız artacak.

İKİZLER: Sağlığınızla ilgili sorunları az da olsa halletmiş olmanız sizi rahatlatıyor. Etrafınızda olup biten olaylara anlam vermeye çalışıyorsunuz. Beklenmedik insanlardan beklenmedik haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ: Hafta ortasıyla beraber kendinizi biraz yorulmuş hissedebilirsiniz. Yorgunluğunuz sevgilinize yansıtmış olmanız biraz huzursuzluğa yol açabilir. Hisleriniz ve duygularınız biraz karışmış olabilir.

ASLAN: Ne istediğiniz konusunda yaşadığınız kararsızlıklardan sizde sıkılmış durumdasınız. Ailevi konularda kendinizi biraz geri planda tutuyorsunuz. Olayların içinde yer almanız sizin açınızdan iyi olabilir.

BAŞAK: Sakin yapınız sayesinde tartışmalarda kazanan taraf siz oluyorsunuz. Bugün karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Hayatınızın fırsatı karşınıza çıkabilir. Aileniz onlara zaman ayırmadığınız için biraz şikayetçi.

TERAZİ: Yaşadığınız sorunlar devam edebilir ama konuşarak halledebilirsiniz. Alışverişi seviyor olabilirsiniz ama aşırıya kaçmamalısınız. Maddi anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz. Önlem almazsanız çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz.

AKREP:  Sağlık sorunları için uğraşabileceğiniz bir gün olabilir. İş hayatınız da yaşadığınız sıkıntıları çevrenizle paylaşmalısınız. Sorunları tek başına halletmeye çalışmayın. Sevgilizin desteği sizin için çok önemli.

YAY:  Sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Sizin mutluluğunuza bakıp sevinen çok insan var. Kıymetini bilin. Aileniz veya arkadaşlarınızla kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. İş hayatınız oldukça iyi gidiyor.

OĞLAK: İnatçı yapınız yüzünden zor durumda kalabiliyorsunuz. Karşınızdaki insanın fikirlerine önem vermelisiniz. Sadece sizden ibaret değil hayat bu durumu kabullenmelisiniz. Sorunları halletmeye çalışırsanız sizin için daha iyi olabilir.

KOVA: Maddi anlamda kazançlı bir gündesiniz. Kazançlarınızı iyi değerlendirirseniz yatırımlarınız karlı olabilir. Sevgilinize yada ailenize akıl danışmaktan çekinmeyin onlar sizin için daha iyi karar verebilirler.

BALIK: Aldığınız teklifler sayesinde başarıya ulaşmanıza çok az kaldı. Biraz daha çalışma ve emekle her istediğinizi elde edebilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanlar size iyi gelebilir.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV