banner203
31 Mart 2023 Cuma

18 Şubat günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

18 Şubat 2013 Pazartesi 11:39
Bu haber 1383 kez okundu
18 Şubat günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Ailenizle zaman geçirmeniz size iyi gelebilir. İhmal ettiğiniz için sizden biraz şikayetçi olabilirler. Ummadığınız bir anda haber alabilir ve çok sevinebilirsiniz.

BOĞA: Gireceğiniz ortamlarda yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Gergin yapınızı sevdiklerinize yansıtmamaya özen gösterin. Artık mantıklı davranmanızın zamanı geldi. Her şey yoluna zamanla girecek.

İKİZLER: Hayatınızda olan insanların kıymetini bilin ve onlara sahip çıkın. Bu günlerde ilgisizliğinizden yakınabilirler. Sürprizlere hazır olun. Hayatınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ: Harcamalarınıza dikkat edin. Aksi halde sizi zorlu bir dönem bekliyor. İsteklerinizi dile getirirken daha kibar bir tutum sergilemelisiniz. Davranışlarınız bazen kırıcı olabiliyor.

ASLAN: Bugün alacağınız bir haber sizi mutsuz edebilir. Hayatınızda olan bazı şeyleri sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bu bir iş olabilir ya da aşk. Duygusal yapınız ön plana çıkabilir.

BAŞAK: Geçmişte yaşadığınız sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Projelerinizi bitirmek için fazla enerji harcıyorsunuz. İşlerinizi yavaşlatan engelleri belirleyip onlardan kurtulmaya çalışacaksınız.

TERAZİ: Kariyerinizde yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinize fazla yüksek hedefler koymamanız gereken bir gün.Yakınlarınızla ilişkilerinize dikkat edin . Sakin olacağınız bir gün. Maddi konularda istekleriniz artmaya devam ediyor.

AKREP: Hayatınızda farklılıklar olsun istiyorsunuz. İş hayatınızda ise birkaç hafta sürebilecek bir proje alabilirsiniz. Değişim ve yeniye olan arzunuz sizi yeni atılımlar yapmaya itecek. Kariyerinizde ise yenilikler istediğiniz bir dönemdesiniz.

YAY: Çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı tavırlar sergilememelisiniz. Bugün yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için güzel bir gün olacak.

OĞLAK: Yaşanacak küçük tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Kendinizi zinde ve enerjik hissettiğiniz bir gün.

KOVA: İletişim problemleri yaşayabilir yanlış anlaşılabilirsiniz. Konuşarak anlaşmaktan zarar gelmez iletişiminizi koparmayın. Karşı cinsle ilişkilerinizde sorunlar olabilir.

BALIK: Yoğun iş temponuzdan ötürü sağlığınızı ihmal ettiğiniz bir dönemdesiniz. Öte yandan kariyeriniz açısından yeni adımlar attığınız bu günlerde kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceksiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV