banner203
31 Mart 2023 Cuma

19 Aralık günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

19 Aralık 2012 Çarşamba 12:05
Bu haber 1327 kez okundu
19 Aralık günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Daha önceden maddi problemler yaşadığınız insanlarla çözüm arayışına girebilirsiniz. Kendinizi iyi ifade edip anlatmazsanız sorunlarıza çözüm bulamazsınız. Aşk hayatınız biraz çalkantılı bir dönemde.

BOĞA: Beklemek artık canınıza tak etmiş durumda. Karşı taraftan adım atmasını beklemek yerine siz bir adım atmalısınız. Maddi sorunlarınız çözülüyor ve rahata kavuşuyorsunuz. Ailenizin desteği sizi güvende hissettiriyor.

İKİZLER: İlişkinizinde sıkıntılı bir dönemdesiniz. Sıkıntılar kafanızı karıştırmış durumda sakin düşünüp iyi karar vermelisiniz. Ailenizle görüşmeniz maddi manevi size iyi gelmiş durumda. İş hayatınızda sıkıntılar çözülüyor.

YENGEÇ: Gergin ve endişeli bir ruh hali içerisindesiniz. Bu durumunuz segilinizi ve ailenizi korkutuyor. Kendinize gelmeli ve olayları akışına bırakmalısınız. Aşk ve evlilik konusunda çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz.

ASLAN: Sevgili Aslanlar bugün hayatınıza yeni biri girebilir ve hayatınız tamamiyle değişebilir. Bu durumun keyfini çıkarıp korkularınızdan arınmalısınız. Güçlü kişiliğinizle bu durumu çabuk atlatacaksınız.

BAŞAK: İş hayatınızla ilgili aldığınız kararların ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz. Sağlamcı yapınız sizi daha da güçlendirecek. Pozitif taraflarınız size yarar sağlayacak.

TERAZİ: Ailevi ve manevi anlamda sorunlarla uğraşabilirsiniz. Her şeyi kontrolünüzde olması mümkün değil. Kendinizi ve ailenizi biraz serbest bırakın. Yoksa zararlı çıkan siz olacaksınız.

AKREP: Geçmişte yaşadığını fakat hala unutamadığınız aşk hikayeniz yeniden gündeme gelebilir. İletişime geçmeniz sizi heyecanladırabilir ama kendinizi hemen kaptırmayın. Doğru karar verip üzülen taraf siz olamayın.

YAY: Maddi anlamda bir takım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Mücadeleyi bırakmayın ozaman kazanan siz olacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirip zor günlerinizi atlatabilirsiniz.

OĞLAK: Ertelediğiniz işleri artık yapma vakti sizce de gelmedi mi? Zamanında bitiremezseniz işlerinizi sonradan uğraşan yine siz olacaksınız. İş arkadaşlarınızla aranıza biraz mesafe koymanızda fayda var.

KOVA: Önemli kararlar vermeden önce iyi düşünmeli öyle kararınızı bildirmelisiniz. Sonradan pişman olmayın. Sizi seven ve değer veren insanları kırmamaya özen gösterin.

BALIK: Aile bireylerile tartışmaktan kaçının. Bugünlerde kalplerini çok kırdınız. Gönüllerini alın ve sevdiğinizi onlarada belli edin. İş anlaşmaları gündeme gelebilir. Karlı yatırımlar yapabilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV