banner203
31 Mart 2023 Cuma

19 Şubat günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

19 Şubat 2013 Salı 09:15
Bu haber 1342 kez okundu
19 Şubat günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Gün boyunca maddi konularla ilgili endişelere kapılabilirsiniz. Ancak karşılaşacağınız sürpriz gelişmeler bir anda içinde bulunduğunuz karamsar havayı dağıtabilir.

BOĞA: Heyecanlı ve istekli olduğunuz bir gün. Yaşadığınız olaylara duygusal yaklaşabilirsiniz. Öte yandan iş hayatınızda grup çalışmaları yapabilirsiniz.

iKiZLER: Aşktan yana şansınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygularınıza gem vurmaktan vazgeçmeli, açık ve cesaretli olmalısınız.

YENGEÇ: Gün boyunca çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Üzerinizde gereksiz bir baskı hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlarda duygusal hareket edeceksiniz.

ASLAN: Bugün önceden yapmış olduğunuz bazı planlar üzerine çalışacaksınız. Değişen istekleriniz sizi hırslı bir tavır içerisine sokabilir. Gereksiz kuruntu yapmaktan vazgeçin.

BAŞAK: Takıntılarla dolu bir dünyadan yaşamaktan sıkıldığınız bu günlerde, istekleriniz cazibesinizi kaybediyor. Aşk kapınızı çalabilir. Hazırlıklı olun!

TERAZİ: Bugün yaşadığınız bazı olaylar duygularınızı hareketlendirebilir. Ancak içinizden yükselen kuvvetli bir isteğin baskısını hissedebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

AKREP: Üzerinizde gerilim ve baskı hissedebilirisiniz. Yaşadığınız olayların üzerine fazla gitmeyin ve olayları istediğiniz şekle girmesi için zorlamayın. Olayları akışına bırakmalısınız.

YAY: Hareketli Yay'ları yine hareketli bir gün bekliyor. Yoğun geçmesi mümkün olan bir günün ardından akşam saatlerinde kendinizi plansız bir eğlencenin içinde bulabilirsiniz.

OĞLAK: Oğlaklar çevrenize karşı adaletli ve objektif olmanız gereken bir dönem. Maddi hayatınızda ise bazı kısıtlamalara gitmeniz gerekebilir. Ani değişiklikler olabilir.

KOVA: Sevgilinizle aranızda çıkan problemleri fazla büyütmemelisiniz. İsteklerinizin yoğunluğu sizi harekete geçirecek. Öte yandan sosyal faaliyetlerinizin artacağı bir dönem.

BALIK: Sağlığınızla ilgili ufak sorunlar yaşayacağınız bu günde, tadınız kaçabilir. Gün içerisinde iletişime geçeceğiniz kişiyle ortak kararlar almanız gerekebilir. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV