banner153
11 Aralık 2019 Çarşamba

20 YILDA YAPILMAYANLARI 4 YILDA YAPTILAR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, katıldığı televizyon programında Mustafa Çelik ve Tahir Nursaçan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ersoy, “20 yılda yapılmayanı 4 yılda yapan Mustafa Çelik başkanımın ve Tahir Nursaçan’ın hakkını teslim edelim. Alt geçide Mustafa Çelik’in ismini verelim” dedi.

12 Eylül 2019 Perşembe 18:51
Bu haber 426 kez okundu
20 YILDA YAPILMAYANLARI 4 YILDA YAPTILAR
Haberici -->

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, katıldığı televizyon programında Mustafa Çelik ve Tahir Nursaçan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ersoy, “20 yılda yapılmayanı 4 yılda yapan Mustafa Çelik başkanımın ve Tahir Nursaçan’ın hakkını teslim edelim. Alt geçide Mustafa Çelik’in ismini verelim” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Tv1 televizyonu ekranlarında gazeteci Doğan Havur’un hazırlayıp sunduğu, E Haber Kayseri Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur’un da katıldığı 1. Gün programının konuğu oldu. Milletvekili Ersoy, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile ilgili öneride bulunurken, Çelik ve OSB Başkanı Tahir Nursaçan’ınyaptığı çalışmalardan dolayı alkışlanması gerektiğini ifade etti.

MHP Milletvekili Ersoy, iyi ve güzel olan her şeyi takdir ettiği ve o tarafta yer aldığını dile getirerek, “4 yılda 20 yıllık işi yapan, 20 yılda yapılmayanı 4 yılda yapan Kayseri OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik’tir. Haklarını teslim etmek gerekir. Sayın Çelik’in ismi de Argıncık bölgesinde adı konulmamış olan kendisinin yaptırdığı alt geçide verilerek onure edilmelidir” dedi.

Programda Kayseri ile ilgili de sorulara yanıt veren Milletvekili Baki Ersoy, kentteki birçok konu hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Kayseri OSB seçimlerinde taraf olduğunu söyleyerek, neden taraf olduğunu da şu ifadelerle açıkladı:

“Baki Ersoy bu şehir için olması gereken ne varsa bundan sonra daha farklı yapı ve bilgilendirme, kahvaltı, akşam yemek programları ile ilgili çalışmalar olacaktır. Kuzey Çevre yoluyla ilgili projeleri çizip gündeme getireceğim. 3 yıl sonra bana oradan geçerken şunu söyleyeceksiniz. Oradan geçen herkes su alayım diyecek. Pastırma alayım. Sucuk mantı alayım diyecek. Baki Ersoy aklına gelecek. İyi ki böyle bir şey yapılmış, yaptırılmış diyecektir. İnsanlarımız. Bu projeyi her programda söyleyeceğim. Memduh başkanla görüştüm. Kendisi orada bizim yerim var dedi. Yolun iki tarafında. Bunu ihale etseniz. Ticaret Borsasına deseniz ki; gelin burayı 49 yıllığına kiraya veriyorum. Yap işlet devret modeli olacak şekilde. Yapılabilecek şeyler.”

ÇELİK VE NURSAÇAN AÇIKLAMASI

“20 yılda yapılmayan işler 4 yılda yapılmışmıdır? Bunlara şahit miyiz? Şahidiz. Bu örneği, 20 yıl ile 4 yıl örneğini, hangi konularda vermişimdir. Baki Ersoy olarak. Yiğidi öldüreceksiniz hakkını vereceksiniz. Bir önceki Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik 20 yılda yapılmayan yolları, açılmayan yolları, yol projelerini, alt geçitleri 4 yılda yapmıştır. Helalı hoş olsun. Biz Mustafa Çelik’in hakkını yemeyeceğiz. Bir alt geçit var. Argıncık tarafında. Mustafa Çelik’in yaptırdığı ve hizmete açtığı yer. Burasının adı yok. Mustafa Çelik adı verilerek onure edin. Mustafa Çelik adını koyun. Mehmet Özhaseki şunu yaptı, yapmadı demiyorum. Yol konusunda Mustafa Çelik’in hakkını teslim edelim. Doğru olanı alkışlayalım.”

ÇELİK BAŞKANDAN ALLAH RAZI OLSUN

“Mehmet Akif’in bir sözü var. Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem. Gelenin keyfi için geçmişe asla sövemem. Geçmişemi sövelim. Ortada bir gerçek var. Çelik başkan yolları yaptı mı?Alt geçitleri,Hulusi Akar bulvarı. Yıldırım Beyazıt’taki proje. Allah razı olsun. Bu adamın hakkınıda teslim edelim. Mustafa Çelik’i ne küçültür ne büyütür. Ailesine karşıda derki; ben burada 4 yıl hizmet yaptım. Mecliste Mustafa Çelik büyükşehire aday olduğunda Dursun Ataş MHP adayı idi. Ben il başkanı idim. Ben karşı taraftaydım. İyi yapılanı alkışlayalım. 4 yılda 20 yıllık işi yapan, 20 yılda yapılmayanı 4 yılda yapan iki isim var. Biri Mustafa Çelik, diğeri Tahir Nursaçan’dır. Haseki bakanımızı şöyle değerlendiriyorum. Kanka derneğindeydik. Temelini attıran projesini çizdiren kendi ailesi dahil 10 tane aileden 500 bin lira toplayan birisi. Kendisinden Allah razı olsun. Ama diyorumki; yol konusunda Mustafa Çelik’in organize sanayideki çalışmaları ile Tahir Nursaçan’ın hakkını yemeyeceğiz. Kayserili aziz hemşerilerim hakkı temsil eder.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV