banner203
31 Mart 2023 Cuma

23 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

23 Ocak 2013 Çarşamba 09:27
Bu haber 1618 kez okundu
23 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Değişim konusunda dikkatli olmalısınız. Bugün oldukça kararsız ve değişkensiniz. Verdiğiniz kararlardan dönmeyin.

BOĞA: Bugün çevrenizle olan ilişkilerinizi sağlamlaştırabilir, eski kırgınlıklarınızı düzeltebilirsiniz.İş yaşantınızda, enerjinizi doğru kullanabileceğiniz bir günü yaşıyorsunuz.

İKİZLER: Bugün bazı ikilemlerde kalmanız olası. Kafanız karışık, nasıl davranmanız gerektiğiniz bilmiyorsunuz. Duygusal hayatınızda ise geçmişte yaşadığınız bazı sorunları çözmek adına adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: İş yaşantınızda bugün sinirlenseniz de, dengelerinizi korumaya çalışmalısınız. Sorunlarla uğraşmak istemiyosanız kendinizi geri planda tutmanızda fayda var.

ASLAN: Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.Kalbi boş olanlar için, ufukta güzel günler görülüyor Şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Akşam saatlerinde ise dostlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

BAŞAK: Ruh haliniz oldukça hareketli olacak, kafanıza estiğinde çıkıp alışveriş yapabilirsiniz. Yine de paranızı dikkatli harcamalısınız. Sevdiğinizden romantik ve duygusal sözler duymak sizi rahatlatacak.

TERAZİ: Seyahat ve eğitim konusunda beklenmedik bazı fırsatlar kapınızı çalabilir. Duygu karmaşası yaşadığınız bu günlerde, her şeyi iyi analiz etmek zorundasınız.

AKREP: Bugün kendinizi enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz. Öte yandan sizden uzakta yaşayan aile bireyleriyle ilgili haberler sizi sevindirebilir.

YAY: İş yaşamınızda fazla tedirgin davranıyorsunuz.Bugün yaşadığınız bazı problemleri çözmek adına ideal bir gün. Ertelediğiniz iler yüzünden başınız biraz ağrıyabilir.

OĞLAK: Bugün duygusal olabilirsiniz. Yalnızlık duygusuna kapılarak canınızı sıkmamalısınız. Sevdiğiniz insanların desteği sizi çok rahatlatacak. Onların kıymetini bili.

KOVA: İş yaşantınızda son günlerde artan başarılarınızla yeniden gündeme geleceksiniz. Yaptığınız işler sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstedikten sonra her şey mümkün.

BALIK: Balıklar sizin için yeni fırsatlar geliyor. Kariyerinizde şanslı olduğunuz bir süreç. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınızla beraber olmak isteyebilir ve güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV