banner203
31 Mart 2023 Cuma

28 Aralık günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

28 Aralık 2012 Cuma 09:39
Bu haber 1459 kez okundu
28 Aralık günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Kendinizi iyi hissettiğiniz bu günde çeşitli organizasyonlar yapabilir, hareketli bir güne merhaba diyebilirsiniz. İlişkinizde ise partnerinize duyduğunuz büyük aşk zorlukları aşmanızı sağlayacak.

BOĞA: Gün içerisinde hedeflediğiniz bazı konuları gerçekleştirmek adına çeşitli görüşmeler gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ise yükselmeye başladığınız bir dönemde bulunuyorsunuz.

İKİZLER: Kendinize olan güveniniz tam. Bu durum çalışmalarınıza ve iş hayatınıza olumlu şekilde yansıyacak.Sevdiğiniz kişiyle birlikte bir davete katılabilir, bu ortamda sevdiğiniz kişiye olan destek ve güveninizi gösterebilirsiniz.

YENGEÇ: Duygusal açıdan yoğun olduğunuz bir gün. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve kendinizi yeni düşünceler içerisinde bulabilirsiniz. Öte yandan aile içinde bazı sorunlar meydana gelebilir.

ASLAN: Alacağınız haberler bugün tadınızı kaçırabilir. Ancak çevrenizin gösterdiği ilgiyle bu durumu atlatacaksınız. Hayatınızı ve sizi değiştirebilecek birkaç sürpriz gelişme yaşanabilir. Heyecanlı ve enerjik bir tavırda olmak sevdiğinizin hoşuna gidecek.

BAŞAK: Bugün yöneticilerinizle birlikte ortak çalışmalar düzenleyebilir, bu çalışmalarda kendinizi gösterme imkanı bulabilirsiniz. Diğer yandan arkadaş çevrenizden alacağınız bir haber sizi etkileyecek.

TERAZİ: Bugün oldukça keyifli bir gün geçireceksiniz. İçinizde yükselen istekleri ortaya koymak adına büyük bir sabırsızlık duyacaksınız. Öte yandan gireceğiniz yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

AKREP: Bugün birlikte olduğunuz kişiyle kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.ikkatinizi işinize verin ve sorunlarınızı aşmak adına istekli olun.Sevdiğiniz kişiyle birlikte olmak sizi olumlu yönde etkileyecek.

YAY: Gün içerisinde kişisel gelişiminizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle gereksiz konularda tartışmaktan kaçının. Öte yandan kariyerinizle ilgili ciddi yükselişler söz konusu.

OĞLAK: Yaşayacağınız bazı gelişmeler duygularınızın değişmesine neden olacak. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz gittikçe yoğunlaşıyor. Biraz sabırlı olmalısınız.

KOVA: İşinize ve hedeflerinize olan bağlılığınız sevdiğinizi ihmal etmenize neden olabilir. Yaşayacağınız bazı gelişmeler karar değişikliklerine neden olabilir. Gerçekçi ve mantıklı fikirleriniz çevrenizi etkileyecek.

BALIK: Sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız sorunları aşmak adına konuşabilir ve kendinizi ifade etmeye çalışabilirsiniz. Karar veremediğiniz bir konu hakkında yeni gelişmeler olabilir.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV