banner203
31 Mart 2023 Cuma

29 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

29 Ocak 2013 Salı 08:57
Bu haber 1427 kez okundu
29 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ:  Bugün yoğun bir iş günü sizi bekliyor olacak. İş hayatınızla ilgili kafanızdaki bazı planları uygulamak adına görüşmeler yapacak, yeni girişimlerde bulunacaksınız.  İlişkinizde ise şanslı gelişmeler olabilir. Aşk hayatınız istediğiniz gibi gidecek.

BOĞA: Gün boyunca hareketli saatler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda bulunan sizin için önemli olan bazı kişilerle ilgili alacağınız bazı haberler sizi derinden etkileyebilir.  Dostlarınızla vakit geçirmek, açık havada dolaşmak size iyi gelebilir.

iKiZLER: Bugün evinizle ilgili ertelediğiniz bazı işlerle uğraşabilirsiniz. Dikkatinizin ve motivasyonunuzun üst düzeyde olduğu bu günde alacağınız bir haber sizi mutlu edecek. Kendinizi gereksiz işlerle oyalamayın.

YENGEÇ:  Bugün çevrenizdekilere yardım etmek ve hayır işleri yapmak için uygun bir gün. Kendinizi manevi açıdan iyi hissedeceksiniz. Yaşadığınız zorluklarda olumlu bir tavırda olabilirseniz problemlerinizi kolayca aşabilirsiniz.

ASLAN: Sevdiğiniz kişiye gösterdiğiniz anlayışlı ve özenli tavrı ailenize de göstermelisiniz. Onları ihmal ettiğiniz bir dönemdesiniz. Huzursuz ve stresli olacağınız bir gün. Gereksiz yere kendinizi sıkmaktan kaçının.

BAŞAK: Yaşadığınız zorluklarda yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak üzere atılımlarda bulunabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi kabul ettirmede başarılı olduğunuz bir süreçtesiniz.

TERAZİ: Sevdiğiniz kişiden gelen beklenmedik bir adım vermiş olduğunuz bazı kararları alt üst edebilir. Duygusal yaşamınızın rayına oturabilmesi için birçok fedakarlık yapmanız gerekebilir.

AKREP: İş hayatınızdaki ikili ilişkilerinizde oldukça ciddi bir tavırda olacaksınız. İşinizle ilgili gelecek kaygıları taşıdığınız bir süreç.  Kaygılaınızı bir kenara bırakmalı ve yolunuza devam etmelisiniz.

YAY: Katılacağınız ortamlarda gireceğiniz ikili diyaloglarda oldukça etkileyici olacaksınız. Yeni tanıştığınız bazı kişilerden yardım alabilirsiniz. Öte yandan ortaya çıkacak bir sürpriz gelişme sizi telaşlandırabilir.

OĞLAK: Kariyerinizle ilgili karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Alacağınız kararlarda aceleci olmamalısınız. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz istediğiniz yönde ilerliyor. Öte yandan alacağınız bazı haberler sizi etkileyebilir ve düşünceleriniz karışabilir.

KOVA:  Geleceğe yönelik planlar yapabilir ve oldukça aktif olabilirsiniz. Sevdiğinizi ihmal etmeyin.  İşinizle ilgili geçmişte yaşanılan bazı olaylar gündeme gelebilir. Bu olaylar sizi zor durumda bırakabilir.

BALIK:  Bugün isteklerinizi gözden geçirecek ve ne yapmanız gerektiğine karar vereceksiniz. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve kararlarınızı etkileyecek. Sevdiğinizi ihmal etmeyin.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV