banner153
26 Ekim 2020 Pazartesi

29 SEMT PAZARINDA COVİD 19 ÖNLEMİ

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, İlçe sınırları içerinde her hafta 29 ayrı semtte semt pazarının kurulduğunu ve bunların tamamında covid 19 virüs ile mücadele kapsamında gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını söyledi.

24 Eylül 2020 Perşembe 09:12
Bu haber 432 kez okundu
29 SEMT PAZARINDA COVİD 19 ÖNLEMİ
Haberici -->

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu,  İlçe sınırları içerinde her hafta 29 ayrı semtte semt pazarının kurulduğunu ve bunların tamamında covid 19 virüs ile mücadele kapsamında gerekli tedbir ve önlemlerin alındığını söyledi.

Semt Pazar yerlerinin sabahın erken saatlerinde giriş bölümlerinde önlem aldıklarını ve gün boyu devam ettirildiğini belirten Başkan Dr. Palancıoğlu, "Semt Pazaryerlerinde giriş bölümleri oluşturulmaktadır. Bu alanlarda pazara gelenlerin ateş ölçümleri  ve dezenfekte ile ellerinin temizlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sosyal mesafeye uyulması konusunda uyarılmaktadır. Esnaflarımızda hem maskeli hem de eldivenli olarak satış yapmaktadırlar.  Kısacası semt Pazar yerleri halk ve çevre sağlığı ile birey sağlığı açısından tüm önlemler alınmaktadır. Aldığımız önlemlerle bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Birlik ve Beraberliğimiz daim olduğu sürece hiç bir virüsün bizi etkileyemeyeceğinden de eminim" dedi.

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Pazar yerleri denetimlerinin çok yönlü yapıldığını ve bu süreç içerisinde Pazar yerlerinde yoğunluğun saat 14.00 ile 18.00 arası olduğunu bu açıdan öğleden önce alış verişlere daha uygun olduğunu sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157