banner203
31 Mart 2023 Cuma

31 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

31 Ocak 2013 Perşembe 10:58
Bu haber 1353 kez okundu
31 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ:  Bugün ailenizle birlikte gezebilir, sosyal açıdan aktif bir gün geçirebilirsiniz. Maddi açıdan oldukça şanslı bir dönemde bulunuyorsunuz. Öte yandan sevdiğiniz kişiyle birlikte uzun mesafeli bir seyahate çıkabilirsiniz.

BOĞA: Bugün oldukça renkli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Son günlerde kendinizi biraz depresif hissetmiştiniz ama bundan zamanla kurtulacaksınız. Anlayışsız tavrınız sevdiğiniz insanı fazlasıyla kırmış durumda. Daha dikkatli davranın.

iKiZLER: Duygusal ikileminizden sıyrılmış gibisiniz. İstediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Duygusal ikileminizden sıyrılmış gibisiniz. İstediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Kariyerinizde ise beklentilerinizin gerçekleşeceği bir dönemdesiniz.

YENGEÇ:  İş yaşamınızda yeni plan ve projeler yapabileceğiniz bir gün. Bu planları geliştirmek, tanıtmak için bazı kişilerden yardım ve destek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda değişiklik istiyorsunuz ama buna zaman bulamıyorsunuz.

ASLAN:  Bugün duygusal yönünüzü geri plana atabilir daha yoğun bir şekilde işinizle ilgilenebilirsiniz.  Çevrenizdekilere karşı anlayışlı ve hoşgörülü olmalısınız. Sevdiğiniz kişiye kendi fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmayın.

BAŞAK: Bugün işinizle ilgili doğru kararlar alabilirsiniz. İleriye dönük hedeflerinizi belirlediğiniz günlerdesiniz. İlişkinizde ise sevdiğiniz kişiyle aranızdaki yoğunluk artabilir.

TERAZİ: Kendinize olan güveninizin yüksek olduğu bir günde bulunuyorsunuz. Olumlu ve sempatik tavırlarınızla çevrenizde ilgi odağı oluyorsunuz. Her konunun detaylarına takılıyor, adeta detaylarda boğuluyorsunuz.

AKREP: Aile büyükleri ile yaşadığınız bazı gerginlikler moralinizi bozabilir. Bu durumu fazla büyütmeyin. Dikkatinizi yapmanız gereken önemli işlere yöneltmelisiniz. Aşk ve eğlence hayatınızdaki olumlu yükseliş bugün de devam ediyor.

YAY: Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Yakın olduğunuz kişilerin sizi anlamadığını düşünebilir, duygusal ve alıngan bir tavır içerisine girebilirsiniz

OĞLAK: Partnerinizle yaşayacağınız gerginlik gereksiz yere huzurunuzu bozabilir. Sakin ve soğukkanlı olmaya çalışmalısınız. Adımlarınızı atarken acele karar vermemelisiniz.

KOVA:  Gün boyunca bazı olaylara karşı duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak yine de planlı ve mantıklı hareket etmeyi başaracaksınız. Öte yandan kariyerinizde önemli adımlar attığınız bir dönem.

BALIK:  Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda yapabilirsiniz. Duygusal yapınız bu aralar öne çıkmış durumda. Olaylara karşı aşırı duygusal davranıyorsunuz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV