banner203
31 Mart 2023 Cuma

4 Şubat günlük burç yorumunuz!

Günlük burç yorumunuz!

04 Şubat 2013 Pazartesi 08:58
Bu haber 1339 kez okundu
4 Şubat günlük burç yorumunuz!
Haberici -->
KOÇ: Yoğun iş temponuz yüzünden sevdiklerinize zaman ayıramaz oldunuz. Her şey iş demek değil onları da ihmal etmeyin. Gireceğiniz ortamlarda yıldız gibi parlayacaksınız. Aşk hayatınız bu günlerde daha da renklenebilir.

BOĞA: Yaptığınız iyiliklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sağlam yapınız sayesinde arkadaşlarınızın güveninin kolay kazanıyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz haberler kapıda.

İKİZLER: Neşeli halinizle dikkat çekiyorsunuz. Girdiğiniz ortamlara ayak uydurmak sizin için çocuk oyuncağı. İş yaşamınızda yakaladığınız başarıların herkes farkında. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ: Detaycı yapınız yüzünden çok kararsız kaldığınız durumlar oluyor.Sizin için hangisi doğru seçemiyorsunuz. Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Yoksa durumdan zararlı çıkabilirsiniz.

ASLAN: Sevgilinizin size gösterdiği ilgiden gayet memnunsunuz. Yaptığı sürprizler karşısında şaşkınlığınızı gizleyemiyorsunuz. İyi bir hafta geçirmeye devam edebilirsiniz.

BAŞAK: Titiz yapınız yüzünden ince eleyip sık dokuyorsunuz. Bu durum bazen sizi zor duruma soksa da kazandırdığı yerler de var. Aşk hayatınız biraz durgun olabilir ama eğlenceli günler yakında.

TERAZİ: İlişkinizde biraz heyecanınızı kaybetmiş olabilirsiniz. Partnerinizle bu durumu konuşup bir çözüm bulmalısınız. Ailevi anlamda yaşadığınız sorunları kafanızda büyütmenize gerek yok. Zamanla her şey çözülür.

AKREP: Hayatınızda farklılıklar istediğiniz bir dönemdesiniz. Alacağınız kararlar hep bu yönde. Arkadaş çevrenizde huzursuz olduğunuz insanlardan kendinizi soyutlamak istiyorsunuz. Ancak biraz daha beklemelisiniz.

YAY: Bugünlerde adete bir sevgi kelebeğisiniz. İçinizdeki olumlu enerjiyi dışarıya da yansıtıyorsunuz. Bu durumdan aileniz ve arkadaşlarınız çok memnun. Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK: İş anlamında biraz heyecanınızı ve umudunuzu kaybedebilirsiniz. Ancak her an her şey olabilir bunu da unutmayın. Kararmsarlığa kapılmanıza gerek yok. Zamanla istediklerinizi elde edeceksiniz.

KOVA: Dengesiz ruh halinizden insanlar artık sıkılmış durumda. Herkesin derdi var bunu unutmayın. İçinde bulunduğunuz olumsuz ruh halinden bir an önce çıkmalısınız. Yoksa daha büyük sorunlarla uğraşabilirsiniz.

BALIK: Yarım kalan işlerinizi bitirmeniz için gayet iyi bir gün olucak. Üstünüzdeki ağırlıkları atacak ve biraz rahatlayacaksınız. Akşam için arkadaşlarınızla toplantılar düzenleyip çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV