banner203
31 Mart 2023 Cuma

5 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

05 Ocak 2013 Cumartesi 11:45
Bu haber 1301 kez okundu
5 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Bugün geçmişe takılabilir, geçmişte yaşamış olduğunuz bazı eski konuları açabilir, lüzumsuz yere kendinizi üzebilirsiniz. Çok yakın zamanda sürpriz gelişmeler duygularınızı hareketlendirebilir.

BOĞA: Bugün ilişkinizde yaşadığınız sorunlar ciddi bir hal alabilir. Gün boyunca partnerinizle yaşadığınız diyaloglar ve olayların gidişatı sizi endişelendirebilir.

İKİZLER: İş yaşamınızdaki kararlı tutumunuz, uyumsuzluk olarak algılanmıyor, rahat olun.evrenizden aldığınız olumlu etkilerle, keyifli bir gün geçirmeniz mümkün.

YENGEÇ: Bugün hayata karşı oldukça pozitif olacaksınız. Gün genelinde eğlence ve neşe verici aktivitelerle geçirebilirsiniz. Tek başınıza yaşamaya kararlı olduğunuz bir sorununuz var, bu sizi çok yıpratabilir.

ASLAN: Gün boyunca enerjik olabilirsiniz. İçinizde yükselen değişim arzusu sizi çevrenizdekilere karşı bir başkaldırıya itebilir dikkat! İş dünyanız başarılarla dolu. Kolay kolay başarısızlığı kabullenecek biri değilsiniz.

BAŞAK: İş ilişkilerinizde en ufak bir umutsuzluk yaşamanız bile gerekmiyor, gelecek günler yüzünüzü güldürecek. Aşk dünyanızdaki yeni yeni heyecanlar, kalıcı olacak.

TERAZİ: Bugün maddi konularda zorlayıcı gelişmeler sizi bekliyor. Yeni atılımlar yapmamanız gereken bir dönem. Dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızla ilgili düşünceleriniz giderek berraklaşıyor.

AKREP: Para konularında beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Aşk ilişkiniz bugünlerde, fazla inişli çıkışlı. Bugün harcama yapmaya itebilecek koşullar ortaya çıkabilir ya da alacağınız ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

YAY: Bugün oldukça fazla hassas olduğunuz bir gün. Duygularınız her zamankine göre daha incinebilir. . Aile bağlarınızı biraz daha güçlendirmeniz sizi daha da mutlu edebilir.

OĞLAK: İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Aşk yaşamınız, önümüzdeki günlerde size birtakım yenilikler getirebilir.

KOVA: Kariyeriniz, hedefleriniz üzerine planlar yapabilirsiniz. Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirebilir. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak.

BALIK: İş yaşamınızda hırslı ve öfkeli davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Yoksa kayıplar olabilir. Onun yerine yeni projelere odaklanın. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV