banner203
31 Mart 2023 Cuma

7 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

07 Ocak 2013 Pazartesi 09:00
Bu haber 3391 kez okundu
7 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Aile içinde tartışmacı bir tutumda bulunabilir ve kırıcı olabilirsiniz dikkat! Bugün günlük işlerinizi yaparken yoğun bir koşuşturmanın içerisine girebilirsiniz.

BOĞA: Bugün, sıra dışı çalışmalar içinde bulunacak ve bir çok arkadaşınızın isteklerine cevap vereceksiniz. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde can sıkıcı gelişmeler yaşayabilirler.

İKİZLER: Başarılı bir gün geçirecek hedeflerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Yurt dışı gezilere katılabilir. Yeni yerler görebilirsiniz. Sevgiliniz sizden biraz şikayetçi.

YENGEÇ: Bireysel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların kaynağı; kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyişinizdir. İlişkilerinizde kar- zarar hesapları yapabilir, arkadaşlarınızı buna göre değerlendirebilirsiniz.

ASLAN: Yapmanız gereken çok iş var ve siz zaman problemleri yaşıyorsunuz. Olayları abartmanız konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. Duygusal ve karamsar Aslanlar bugün yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK: Parasal konularda düzenlemelere bu hafta zaman ayırabilirsiniz. İnsanlar ve işler sizi güzel bir hareketliliğin, heyecanın içersine sürükleyebilir. Sosyal ilişkileriniz ve beklentileriniz parasal durumunuz hakkında sizi düşündürebilir.

TERAZİ: Bugün kazançlar konusunda yeni planlamalar peşinde olacaksınız.Kendinize olan güveniniz ve çekiciliğiniz artıyor. Çevreniz tarafından ilgi görmek gururunuzu okşuyor. ereksiz kuruntulardan kaçınmalısınız.

AKREP: Önemli bir iş birliği içersinde işlerinizi ilerletebilirsiniz. Farklı bir düzen ve alışkanlıklar edinmek sizi özgürleştirebilir. Yakın çevrenizle birlikte vakit geçirmek sizi manevi açıdan rahatlatacak.

YAY: Yaylar bugün sizin için faydalı olacak işlerle uğraşabilirsiniz. Maddi açıdan beklediğiniz gelişmelerin olması sizi keyiflendirecek. Çalıştığınız alanlarda adalet duygunuzun önemli olduğunu biliyor ve dengeli bir tutum sergilemek için çaba gösteriyorsunuz.

OĞLAK: Gün boyunca kendinizi, geçmiş günlerde yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni kurallar koyabilirsiniz. Sizin için değişim rüzgarları esiyor. Bu olumlu dönemde şans da sizden yana!

KOVA: Kariyerinizle ilgili çeşitli konuşmalar içinde olacaksınız. Evinizle ilgilenebilir, bakım, temizlik yapabilirsiniz. Titiz ve detaycı yönünüz ön plana çıkacak.

BALIK: Kendinizi, sevdiğiniz şeylere zaman ayırmaya zorlayabilirsiniz. Yetişmesi gereken işlerin heyecanını taşıyabilirsiniz.Gün boyunca ilişkinizle ilgili huzursuz olabilir, partnerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar olabilir.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV