banner203
31 Mart 2023 Cuma

8 Ocak günlük burç yorumunuz

Günlük burç yorumunuz

08 Ocak 2013 Salı 09:44
Bu haber 1452 kez okundu
8 Ocak günlük burç yorumunuz
Haberici -->
KOÇ: Küçük de olsa, sevgilinizin problemlerini dinlemeyi ihmal etmemelisiniz. Her şeye rağmen ilişkiyi ayakta tutma çabalarınız, heyecanınızı diri tutuyor. Zaman, zaman kapris olarak gördüğünüz tavırları anlamaya çalışabilirsiniz.

BOĞA: Yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlanabilir. İletişime dayalı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. İş alanlarınızda perde arkasında dönen olaylar sizi sinirlendirebilir.

İKİZLER: Maddi konularla, ödeme veya tahsilatla uğraşabilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız farklı şeyler söyleyecek. Mantığınızla hareket etmeniz sizin için daha faydalı olacak.

YENGEÇ: Sezgilerinize güvenin ve iç dunyanızın zenginligini ortaya cıkartın. Yalnız kalma isteginizide görmezden gelmemelisiniz. Sakinlik ruhunuza iyi gelecek.

ASLAN: İşinizi yaparken nelerin değişmesi gerektiğini fark ederek harekete geçmelisiniz. Sizi yoracak planlar yapmayın. Zaman ayırmanız gereken bir aileniz var onları ihmal etmeyin.

BAŞAK: Bir davetten diğerine koşuşturmalarınız artabilir. Aşk hayatınızda egonuza meydan okunuyor hissine kapılmanız mümkün. Sevdiğiniz insana ve kendinize acımasız davranmayın.

TERAZİ: İlişkinizde gösterdiğiniz özveriler, herkesin dikkatinde. Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız.

AKREP: Seyahat, eğitim, ticaret veya medya alanlarınız aktif olmaya başlayacak. Vaktinizi daha çok dış ortamlarda geçirebilirsiniz. Gün sonunda aile içinde bir kutlama yapılabilir.

YAY: Güne ortaklaşa para gider veya gelirleriyle uğraşarak başlayabilirsiniz. Parasal konularda değişmesi gerekenler üzerine yoğunlaşmanız yararınıza olacak. Ev ve ailevi konularda ise üzerinizde baskı kuran konular artmakta.

OĞLAK: Aile hayatınıza veya evinize yönelik konularda birtakım zorlanmalar yaşayabilir ve zaman zaman öfkelenebilirsiniz. Bugün beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz.

KOVA: Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz. Bugün, kafanız iş konularıyla veya yapmanız gerekenlerle meşgul olabilir.

BALIK: Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. Kendi ayaklarınızın üstünde durmayı başarabilmeniz aileniz tarafından takdir görüyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
ARŞİV