banner153
15 Temmuz 2020 Çarşamba

84 İDARECİ GÖREVİNE BAŞLADI

2020 yılı 4 yılı ve 8 yılı dolan idarecilerin yer değiştirme işlemleri tamamlandı. Konu ile ilgili Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan bir açıklama yaptı.

24 Haziran 2020 Çarşamba 07:47
Bu haber 185 kez okundu
84 İDARECİ GÖREVİNE BAŞLADI
Haberici -->

2020 yılı 4 yılı ve 8 yılı dolan idarecilerin yer değiştirme işlemleri tamamlandı. Konu ile ilgili Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan bir açıklama yaptı. “Geçtiğimiz günlerde yerleştirme sonuçları açıklanan 4 yılı ve 8 yılı tamamlanan idarecilerin kararnameleri sayın valimiz Şehmus Günaydın’ın onayı ile idarecilerimize ulaştı. Bu yıl sayın valimiz tüm idarecilerin atama kararnamelerini çok kısa denebilecek bir sürede imzaladı. sayın valimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Aydın Kalkan, kararnamelerin hemen imzalanmasının eğitim öğretim için çok önemli olduğunu, okullarda yönetim boşluğuna sebebiyet vermediğini, yaz döneminde idarecilerimizin bir sonraki yılı planlamasına imkan verdiğini ifade ederek 2019 yılı atanan idarecilerden kararnamesi valilikçe imzalanmayan 37 idarecinin de kararnamelerinin eğitim öğretim faaliyetlerinin daha fazla aksamaması için bir an önce imzalanması talebini iletiyoruz.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157