banner153
21 Ekim 2019 Pazartesi

AGÜ’DE EĞİTİCİ EĞİTİMİ

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Çocuk Üniversitesi tarafından düzenlenen Eğitici Eğitimleri devam ediyor. Eğitimlere bu kez Sümer Fen Lisesi öğretmenleri katıldı.

26 Haziran 2019 Çarşamba 14:21
Bu haber 176 kez okundu
AGÜ’DE EĞİTİCİ EĞİTİMİ
Haberici -->
Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Çocuk Üniversitesi tarafından düzenlenen Eğitici Eğitimleri devam ediyor.  Eğitimlere bu kez Sümer Fen Lisesi öğretmenleri katıldı.

Eğitici eğitimine katılan Sümer Fen Lisesi öğretmenlerine “Üstün Yetenekli Çocuklar ve Eğitimi” konulu seminer verildi. Çocuk Üniversitesi Koordinatörü H. Fikri Ulusoy tarafından 30 öğretmene eğitim verildi.

“Üstün Yetenekli Çocuklar” konusunda öğretmenlerin farkındalığının artırıldığı eğitimde, dünyada ve ülkemizde üstün yetenekli çocukların durumu, eğitimleri, kariyer süreçleri, özellikleri ve eğiticilerin üstün yetenekli çocuklara davranış biçimleri gibi konulara yer verildi.

Eğitimde tüm çocukların/gençlerin yetenekli olduğu ve yeteneklerinin ortaya çıkarılmasının eğitimin öncelikleri arasında olması gerektiği vurgulandı.

Ayrıca eğitim sırasında küresel düzeyde rekabet ve iş birliği yapabilmek için çocuklarımıza ve gençlerimize kazandırılması gereken beceriler üzerinde paylaşımlarda da bulunuldu.

Eğitim, Sümer Kampüsü Büyükambar Salonu’nda gerçekleştirildi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV