banner87
21 Mart 2019 Perşembe

AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR: VERGİLERİN BÜYÜK PAYI VAR

Vergi dairesi çalışanların vergi haftasını kutlayarak teşekkür etti.

01 Mart 2018 Perşembe 07:13
Bu haber 354 kez okundu
AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR: VERGİLERİN BÜYÜK PAYI VAR
Haberici -->
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye hizmet ve projelerinde vergilerin büyük payı olduğunu belirterek, vergisini ödeyen vatandaşlarla vergi dairesi çalışanların vergi haftasını kutlayarak teşekkür etti.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 26 Şubat -4 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çolakbayrakdar, mesajında şu ifadelerini kullandı:

“Belediye tarafından yapılan hizmet ve projelerde vergilerin büyük bir payı vardır. Ödenen vergiler daha kaliteli ve daha iyi hizmetler olarak vatandaşlarımıza geri dönüyor. Yatırılan her kuruş Kocasinan’ın, aynı zamanda ülke ekonomisinin büyümesine de teşvik edecektir. Bu sebeple vergiler geleceğimizin teminatını oluşturmaktadır. Bu çerçevede her yıl kutlanan Vergi Haftası, vergi bilincinin geliştirilmesinde büyük katkısı vardır. Vergi ödeme konusunda hassasiyet gösteren tüm hemşerilerime tekrardan teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin ve Vergi Dairesinde çalışanlarının Vergi Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV