banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

AK PARTİ İL BAŞKANI: REKOR KIRILACAK

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden A takımını da açıkladı

07 Mart 2018 Çarşamba 06:53
Bu haber 516 kez okundu
AK PARTİ İL BAŞKANI: REKOR KIRILACAK
Haberici -->
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, parti içinde yönetim kurulu görev dağılımının yapıldığını belirterek, Cumhur ittifakında Kayseri’de rekor kırılacağını söyledi.

AK Parti Kayseri teşkilatı olarak sürekli halkın içinde olduklarını ve çalışmaların sadece seçim zamanlarında olmadığını ifade eden İl Başkanı Özden, her zaman halkın içinde olduklarını anımsattı. Özden, il kongresi sonrasında yönetim de görev dağılımının yapıldığını anlatarak, yerel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili şunları söyledi:

“Yerel seçimlerde hedefimiz 16’da 16 yapmak. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ittifak ile rekor kıracağımıza inanıyorum. Milletvekili seçimleri ile ilgili ne olur ne biter bunu bilmiyorum ve konuşmakta zor. Cumhur ittifakı Kayseri’de millet tarafından uygun görüleceği ve hoşgörü ile karşılanacağından eminim. Taleple ilgili olumlu, cumhur ittifakının doğru olduğu yönünde sonuçlar çıkan anketimiz var. Neticeler ne olur nasıl olur. Milletvekilimizin,Cumhurbaşkanımız, başbakanımızın ve MHP liderinin takdirleriyle şekillenecek.Önemli olan Türkiye’de Cumhurbaşkanımızın başkan olarak seçtirebilmek. Dünyada kaç tane başkan var. Sayılı başkan var. Siz bu sayılı başkanların içine giriyorsunuz. Türkiye’nin başkanı olduğunuz zaman sizin herkese bakış açısı nasıl olacak. İslam ülkeleri, Türk devletlerinin bakışı farklı olacak. Benim düşünceme göre Cumhurbaşkanımınız inşallah Türkiye’nin başkanı olarak, bundan sonra Türkiyede başkan olacak herkesin söz hakkının çok daha iyi olacağından eminim. Sayılı başkan var. Dünyada. Rusya, Amerika’da başkanlarının görüşlerinin ne önemini olduğunu görüyorsunuz. Başkanının görüşlerinin dünyadaki önemi nedir göreceksiniz. Bu tek adam izlenimi değil. Türkiye’nin başkanı olarak konuşmak açısından önemlidir.”

Başkan Özden, görev dağılımında hangi isimlerin hangi görevlere geldiğini açıkladı.

Siyasi hukuk işleri komisyonu Fatih Hasyüncü, Teşkilat Komisyonu Cengiz Hakan Arslan, Seçim İşleri Komisyonu Abdülkerim Yalçın, Tanıtım Medya Komisyonu Mustafa Çiftçi, Dış ilişkiler komisyonu Mahmut Kabak, Sosyal işler komisyonu Süleyman Karaköse, Yerel yönetimler komisyonu Ahmet Canleblebici, Ekonomi komisyonu Hamdi Somtaş, Halkla ilişkiler komisyonu Hasan Öztoprak, İn hakları Ramazan Bedir, Çevre ve şehircilik komisyonu Mehmet Ersu, Sekreterlik komisyonu Vedat Arıkan ve Seçim koordinasyon merkezi Kaan Savruk.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV