banner153
banner159
09 Temmuz 2020 Perşembe

AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

AK Parti Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, şehit haberleriyle ellerini ovuşturarak demokratik açılımın kaldırılmasını isteyen bazı partiler olduğunu söyleyerek, ‘’Demokratik açılım bu ülkenin kurtuluşudur. Terörle mücadeleden asla geri adım atmayacağız’’ dedi.

25 Mart 2012 Pazar 17:35
Bu haber 823 kez okundu
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI
Haberici -->

AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısı Kültür ve Turizm Müdürlüğü tiyatro salonunda yapıldı. Toplantıya, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, AK Parti Milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ilçe belediye başkanları, il genel meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, son seçimlerde AK Parti’nin Kayseri’de yüzde 65 oy oranı yakaladığını anımsatarak, ‘’ Bu büyük başarı ama farklı kurumların yaptırdığı son ankette bu rakam yüzde 69’a yükseldiğini görüyoruz. Bundan dolayı tüm teşkilatımızı tebrik ediyoruz’’dedi.Ak Parti Milletvekili İsmail Tamer’in hükümetin sağlık hizmetlerindeki yatırımlarından bahsettikten sonra kürsüye gelen AK Parti Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, hükümetin terörle mücadeledeki kararlılığına vurgu yaptı.Öksüzkaya, ‘’Bazı patiler, şehit haberleriyle ellerini ovuşturmaya başladı ve demokratik açılımın kaldırılmasını istiyor. Cudi ve Afganistan’da hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum ve Türk milletinin başı sağ olsun. Demokratik açılım bu ülkenin kurtuluşudur. Bunları yapmaktan geri durmayacağız. Ana muhalefet partisinin lideri de ‘Bizim Afganistan da ne işiniz var. Bizim askerlerimiz orada ne arıyor’ diyor. Onlar da tabi dış siyasetten anlamadığının bir göstergesi. Biz hem vazifemizi ve sorumluluklarımız biliyoruz. Türkiye dünya devletleri arasında hem siyasi hem de ekonomik olarak yerini aldı. Hak ettiği yere yükselmeye devam edecek’’ diye konuştu.Son olarak kürsüye gelen AK Parti Milletvekili Yaşar Karayel ise şunları söyledi:

‘’AK Parti hükümetinde hortumcuların ve yolsuzluk yapanların yolları tıkandı. Türkiye mafyadan temizlendi. Türkiye’nin başındaki terör belasını da kendimiz icat etmedik. Bu 35 yıldır süre gelen bir mesele. Bunu meydana getiren unsurlar arasında dışarıdaki emperyalist ülkelerin çok büyük destekleri de var. Şuana kadar Terörden dolayı Türkiye’nin kaybedilen para 400 milyar dolar olduğu söyleniyor. Türkiye’de şu anda yatırımlarımız 20 milyon dolar. Eğer terör belası olmasa Türkiye her alanda adeta uçacak. Bunu istemeyen ülkeler o yüzden teröre destek veriyor ve Türkiye’nin büyümesini istemiyor. AK Parti iktidarı olarak terörün hakkından geleceğiz’’ şeklinde konuştu.Karayel, son olarak 4+4+4 eğitim sisteminin getirdiği kolaylıklar ile ilçe yatırımlarından bahsetti.Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.


Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV