banner87
21 Mart 2019 Perşembe

AK PARTİ MELİKGAZİ DE GÖVDE GÖSTERİSİ

AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı’nın Mayıs Ayı Danışma Meclisi toplantısı adeta gövde gösterisine dönüştü.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 03:34
Bu haber 383 kez okundu
AK PARTİ MELİKGAZİ DE GÖVDE GÖSTERİSİ
Haberici -->
AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı’nın Mayıs Ayı Danışma Meclisi toplantısı adeta gövde gösterisine dönüştü.

İl Kültür Turizm Müdürlüğü’ne ait salondaki toplantıya 2 bin 500 kişi katıldı. Salonu hınca hınç dolduran partililere seslenen AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Bizler hazırız sonuna kadar da bu yolda çalışmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı’nın Mayıs Ayı Danışma Meclisi toplantısı İlk Kültür Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız, Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve milletvekili adayları katıldı. Toplantıda solandaki coşkulu kalabalığa konuşan Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke, “Daha erken seçim söyleminin dahi gündemde olmadığı günlerden bu güne kadar adeta ilmek ilmek aylardır bütün mahallelerimizde gece gündüz demeden verilen gayretin bugün burada meyvelerine gayet coşkulu ve heyecanlı bir şekilde şahit oluyoruz” dedi. Seçimlere tam manasıyla aşk ve şevk ile hazırladıklarını belirten Ülke, şunları söyledi;

“Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı olarak tertip ettiğimiz  Mayıs Ayı İlçe Danışma Meclisimizin Mübarek Ramazan günü bu vakitte böyle bir coşkulu kalabalıkla yapıyor olmaktan öncelikle onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. Daha erken seçim söyleminin dahi gündemde olmadığı günlerden bu güne kadar adeta ilmek ilmek aylardır bütün mahallelerimizde gece gündüz demeden verilen gayretin bugün burada meyvelerine gayet coşkulu ve heyecanlı bir şekilde şahit oluyoruz. Teşkilatımızın her kademesinde görev alan kıymetli dava arkadaşlarımla 24 Haziran 2018 seçimlerinin istişarelerini yapmış olmak için toplandık. Lakin, şu an görüyorum ki Ak Melikgazi ailesi seçimlere tam manasıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ilk gün ki Aşk ve Şevk ile hazır olduğunu buradan tüm Kayserimize tüm Türkiyemize göstermiş oluyoruz. Ülkemiz için hayati önem arz eden bu seçimlerde Melikgazi İlçe Başkanlığımız çatısı altında bulunan ilçe yönetim kurulu üyelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla, belediye meclis üyelerimizle ve en önemlisi kılcal damarlarımız diye adlandırdığımız olmazsa olmazımız Mahalle başkanlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve sandık müşahitlerimizle birlikte oylarımıza sandıklarımızda sahip çıkacağız. Seçime çok az kalan şu süreçte gece gündüz demeden, cadde sokak ayırmadan her mahallemizde çalınmadık kapı girilmedik gönül sıkılmadık el bırakmayacağız. Bizler hazırız sonuna kadar da bu yolda çalışmaya devam edeceğiz inşallah. Vakit Türkiye Vaktidir. Vakit Kayseri Vaktidir.”

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, “Teşkilatımızın her kademesinde görev alan gönüldaşlarım 24 Haziran'a hazır. Yoğun bir tempoda sandıktan en güçlü şekilde çıkmak için duramadan, yorulmadan ilk günkü aşk ve şevk ile ev ev, kapı kapı dolaşıyoruz. Çünkü biz kutlu davanın, kutlu neferleriyiz. Bize düşen dünya mazlumlarının umudu,milletin adamı medar-ı iftiharımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimizi Kayseri'de zirveye çıkartmaktır. Kutlu yürüyüşe devam. Durmak Yok, Yola Devam” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV