banner167
banner182
29 Kasım 2021 Pazartesi

AK PARTİLİ ÖZBOYACI GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Kayseri’de aday gösterilen Cumhur İttifakı genç meclis üyesi adaylarıyla bir araya geldi.

10 Mart 2019 Pazar 11:18
Bu haber 640 kez okundu
AK PARTİLİ ÖZBOYACI GENÇLERLE BULUŞTU
Haberici -->
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Kayseri’de aday gösterilen Cumhur İttifakı genç meclis üyesi adaylarıyla bir araya geldi.

AK Parti Kayseri İl Gençlik Kollarının ev sahipliğinde kentteki bir restoranda düzenlenen programa, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Konya Milletvekili Selman Özboyacı’nın yanı sıra AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ve yönetimi ile genç meclis üyesi adayları katıldı.

Özboyacı, burada yaptığı konuşmada, “Siz değerli genç meclis üyesi arkadaşlarımız ile bir araya geldiğimiz için oldukça memnunuz. Bu güzel birlikteliği sağlayan en başta kıymetli İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ağabeyimize çok teşekkür ediyorum. Tabi 31 Mart seçimlerine 24 gün kaldı. Bizler devletin bekası ülkenin birliği bütünlüğü için çok önemsediğimiz bir seçime gidiyoruz. Türkiye'nin 81 ilinde inşallah her seçim bölgesinde biz inanıyoruz ki, Cumhur ittifakı olarak bizler yeniden bir zafer görüntüsü ortaya koyacağız” dedi.

Konuşmasında Cumhur İttifakını çok önemsediklerini de belirten Özboyacı, “Cumhur ittifakımızı da çok ama çok önemsiyoruz. Bunu da vurgulamış olayım. Bu sadece yerel seçim odaklı, yerel seçimlere özgü bir birliktelik değil. Bunun altını çizmemiz lazım. Biliyorsunuz 15 Temmuzdan sonra ortaya çıkan bir birliktelik neticesinde bugün geldiğimiz noktada birlikteliğimiz ittifakımız güçlenerek kuvvetlenerek devam ediyor. Bu ülkenin ilerleyişinin kalkınmasının bu kutlu yürüyüşünün sekteye uğramasını isteyen bazı güçler biliyorsunuz boş durmuyorlar. Bizde onlara rağmen bütün kudretimizle, kuvvetimizle, milletimizle el ele vererek mücadele etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Konya Milletvekili Selman Özboyacı, listelerinde en çok genç adaya yer veren partinin AK Parti olduğunu da belirterek, Recep Tayyip Erdoğan'ın bu davanın başında olduğu sürece gençlerin partinin en önemli yapı taşlarından biri olacağını ifade etti.

AK Parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Nuri Kuş ise, milletvekili Özboyacı’ya yoğun gündemlerinden dolayı vakit ayırıp Kayseri’ye geldikleri için teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV