banner87
26 Mart 2019 Salı

AK PARTİLİLER MELİKGAZİ’DE

Semra Kocaoğlu ile 13 kişilik bir grup, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

05 Nisan 2018 Perşembe 07:16
Bu haber 386 kez okundu
AK PARTİLİLER MELİKGAZİ’DE
Haberici -->

AK Parti Melikgazi Kadın Kolları bir önceki Yönetim Kurulu Başkanı Semra Kocaoğlu ile 13 kişilik bir grup, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Melikgazi Belediyesi çalışmalarını yakından takip ettiklerini hatta birebir hizmet aldıklarını çünkü oturdukları mahallelerin belediye sınırları içerisinde bulunduğunu belirten AK Parti Kadın Kolları bir önceki Başkanı Selma Kocaoğlu, Başkan Memduh Büyükkılıç’ın hem şehrimize hem de özellikle hanımlara yönelik yapmış olduğu çalışma, etkinlik ve yatırımlar için teşekkür ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, heyecan dolu, şevk ve dinamik bir kadronun oluşturduğu bir teşkilat ile çalışmanın hakkı gurunu yaşadığını ve bu kadroyu Melikgazi’de görmekten son derece mutlu olduğunu belirtti. Büyükkılıç, “AK Parti önceki dönem Melikgazi Kadın Kolları teşkilatının bu ziyaretinden son derece mutlu olduk. Melikgazi Belediyesi örnek ve referans bir belediyedir. Bunu kolay elde etmemiştir. Uzun, ciddi, tüm kurumlar ile koordineli ve planlı bir çalışma sonucu gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetler neticesinde bu isim ile anılmaya başlanılmıştır. Yani çalışarak elde edilmiştir. Belediye çalışanlarının birlik ve beraberlik içerisinde zaman mefhumu olmadan çalışılması ile büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar gerçekleştirilmiştir. Bu tüm kuruluşlar, şirketler ve büyük organizasyonlar için geçerlidir. Sizler gibi dinamik bir kadronun da başarılı hizmetlere vesile olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da teşekkür ediyor ve yine hep beraber 2023 hedefleri için bu yolda birlikte çalışacağız” dedi.

Yönetim Kurulu Üyelerinin bu ziyaretlerinden son derece mutlu olduğunu ifade eden Büyükkılıç, her sivil toplum kuruluşu ile ortak çalışmaya açık olduklarını, sonuçta amacı hizmet olan her türlü yatırım ve etkinlikte yer alacaklarını ve katkı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV