banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

AKANSU CAM’DA YENİ DÖNEM

Flamingo tesislerinde iftar yemeğinde bir araya gelen Akansu ailesi adeta gövde gösterisi yaptı.

14 Haziran 2018 Perşembe 22:50
Bu haber 577 kez okundu
AKANSU CAM’DA YENİ DÖNEM
Haberici -->
Akansu Grup’ta büyük bir değişim başladı. Flamingo tesislerinde iftar yemeğinde bir araya gelen Akansu ailesi adeta gövde gösterisi yaptı. Trakya Cam Satış Sorumlu Başkan Yardımcısı Ebru Şapoğlu, Trakya Cam Yurt İçi satış Müdürü Cemal Baytin, Kayseri’deki devlet ve özel banka müdürlerinin de bulunduğu iftar yemeğine yaklaşık 700 kişi katıldı.

OSB’de faaliyet gösteren fabrikalar içerisinde gelişim ve yatırım konusunda büyük atılım yapan Akansu’nin genç Ciosu Yılmaz Akansu, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, yeni yatırımlar yapacaklarının müjdesini verdi.  Her zaman devletin yanında olduklarını söyleyen ve istihdam konusunda üzerlerine düşeni yaptıklarını söyleyen Akansu, “Biz işimize gücümüze bakıyoruz. Yatırımımıza bakıyoruz. İş istihdamına bakıyoruz. Devletimizin yanındayız. 1915 yılından beri büyüyerek devam ediyoruz. Yeni kuşak olarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bizimle uğraşan gizli güçler var bunu da biliyoruz ve gereğini yapıyoruz ve yapılacaktır. Başta Onursal Başkanımız dedemiz Yılmaz Akansu olmak üzere, kardeşim Ahmet Akansu ile tüm şirketimizin başındayız. Yakın zamanda yeni fabrikamız ve yeni yatırımlarımızı açıklayacağız. Bize güvenen bizleri onurlandıran misafirlerimize çok teşekkür ederim. Biz büyük bir aileyiz. Başka dedem Yılmaz Akansu olmak üzere herkese teşekkür ederim ”dedi.

Konuşmaların ardından İç Anadolu Bölge Bayilerinden yıl içinde yüksek ciro yapan bayilere plaket taktim edildi. Kur’an’ı Kerim’in okunmasının ardından program semazen gösterisi ile son buldu.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV