banner87
22 Şubat 2019 Cuma

AKAY’A İSTİHDAM TEŞEKKÜRÜ

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ederek, istihdama katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

25 Mayıs 2018 Cuma 03:41
Bu haber 355 kez okundu
AKAY’A İSTİHDAM TEŞEKKÜRÜ
Haberici -->

İstihdam Haftası nedeniyle Şeker-İş Sendikası Kayseri Şubesi Başkanı İbrahim Dayı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ederek, istihdama katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Şeker-İş Sendikası yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hüseyin Akay, “İstihdam seferberliğini var gücümüzle destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. Kayseri Şeker topluluğu olarak bünyemizde, geçen sene 3 bin 500 kişi istihdam etmiştik. Bu sene 4 bin kişiye çıkarmayı hedefliyoruz. Bünyemize yeni kattığımız Turhal Şeker Fabrikası ile bu sayının Beş bin kişi civarlarına çıkmasını bekliyoruz” dedi.

Başkan Akay, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Kayseri Şeker topluluğu olarak işimizi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. İşimizi en iyi şekilde yapınca da hep beraber elde ettiğimiz bir başarı ortaya çıkıyor. Başarıda tabii çeşitli şekillerde kendisini gösteriyor. Bunlardan en başta geleni de insan kaynağının doğru değerlendirilmesi ve istihdama katkı sağlanmasıdır. Bu çerçevede bilindiği üzere 2017 yılında, işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılması maksadıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gerçekleştirilen “Milli İstihdam Seferberliği kampanyası” kapsamında Kayseri Şeker olarak bölgedeki işsizliğin azalmasına ve istihdamın artmasına katkı sağladığımız gibi Kayseri birincisi olarak aldığımız ödül sayesinde ilimizi de Türkiye’nin onuncusu yaparak ödül alma hakkını kazanmıştık. Biz geçen sene bunu başardık bu yeterlidir diye bakmıyoruz. Her geçen gün kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içerisindeyiz. Böylece iki fabrikadan üç fabrikaya çıkma başarısını gösteren Kayseri Şeker İstihdamdaki geçen sene yaşamış olduğu başarıyı bu sene daha yüksek seviyelere çıkaracak. Buna inanıyoruz bunları başarmış olmak bizim için gurur vesilesidir. Bunu çalışanlarımız, çiftçilerimiz, Yöneticilerimizle hep beraber başarıyoruz. Katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.”

Şeker İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı da Başkan Akay’a istihdama katkılarından dolayı teşekkür etti ve Şeker-İş Sendikası olarak çalışanlar adına Başkan Akay’a plaket takdim ettiler.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV