banner153
10 Temmuz 2020 Cuma

AKKIŞLA BÜYÜKKILIÇ’I BAĞRINA BASTI

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükılıç, Ak Parti İl Yönetim kurulu üyeleri ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte Akkışla’da coşku ile karşılandı.

11 Şubat 2019 Pazartesi 11:33
Bu haber 362 kez okundu
AKKIŞLA BÜYÜKKILIÇ’I BAĞRINA BASTI
Haberici -->
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükılıç, Ak Parti İl Yönetim kurulu üyeleri ve Ak Parti Milletvekili İsmail Emrah Karayel ile birlikte Akkışla’da coşku ile karşılandı.

Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükılıç, “Soğuk havaya rağmen bizleri bağrına basan Akkışlalı hemşerilerimize minnet duyuyor bu kalabalıkla durmak yok koşmaya devam diyoruz” dedi.

Büyükkılıç, “Tüm ilçelerimizi dolaşmaya, vatandaşlarımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. Akkışla’mıza bereket yağıyor. Akkışla’mızın gönlü ak, bu kadar soğuğa rağmen vatandaşlarımızın bizi yalnız bırakmaması Ak Partiye olan teveccühü gösteriyor. Biz kendilerini seviyor ve onlara minnet duyuyoruz teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar. Ay Yıldızlı Türk Bayrağımıza, vatanımıza, milletimize, devletimize bağlı Cumhur Adaylarına sahip çıkıyorlar bağırlarına basıyorlar. Bun insanlarımıza ne yapsak az. Yıllarca bizlerin yanlarında yer alıyorlar. Hem vatan sevdalısı hem Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı. Böyle olunca da hiçbir sorun kalmıyor. Geriye bizim yüzümüzün gülümsemesi kalıyor oda bizim zaten olmazsa olmazımız. Temel şiarımız. Bizi burada yalnız bırakmayan değerli Milletvekilimiz İsmail Emrah Karayel, Milliyetçi Hareket Partisi Akkışla İlçe Başkanımız, hem Ak Parti İlçe Başkanımız Hayrullah Dündar kardeşimize hem Akkışla Belediye Başkan Adayımız Ayhan Aslan kardeşimize en önemlisi bizi burada bağırlarına basan Akkışla halkımıza minnet duyuyor teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“Onların sorunlarını biliyoruz. Doğdukları yerde doymaları için elimizden gelen desteği vereceğiz. Bu insanlarımızı sırtımızda taşıyacağız. Durmak yok koşmaya devam” diyen Başkan Büyükkılıç, “İnsanlara hizmet etmeyi ibadet bilen bir anlayışla, hiçbir makam ve mevki peşinde olmadan çalışmalarımıza devam ettik. Bizimle beraber arkadaşlarımızda aynı yolda aynı inançla yürüdüler. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

“Kayseri’mizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza şimdiye kadar hizmet etmeye gayret ettik” diyen Büyükkılıç, “Rabbim bizi ekibimizi hiçbir zaman darda bırakmadı. Ben demek doğru değil ama ‘’yolda kalmadık’’. Elhamdülillah. İlahi mesaj var. Bildiklerinizle amel ederseniz rabbim bilmediklerinizi de öğretir. Biz bu inanç ve felsefe ile çalıştık. Örnek, futboldan hiç anlamazdım. Aldığım takımı Kayserispor olarak adını değiştirdik. Şu an takımımız oldu. İki gün öncede Fenerbahçe’yi yendi. Yüzümüzü güldürdü. İyi niyetli olmanız gerekir ben onu anlatmaya çalışıyoruz.  Akkışla’mızı her yönü ile tanıyoruz. Mazeret üretmeyeceğiz. Hizmet üreteceğiz. Büyükşehir Belediyemizin tüm imkânlarını ilçemize sunacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hizmet etmek için varız ve vatandaşlarımızın hizmetkârıyız” dedi.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç toplantı sonrası vatandaşların sorunlarını dinledi. Yeni nişanlanan çiftin nişan yüzüklerini taktı. Milliyetçi Hareket Partisi ve BBP’nin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV