banner87
banner151
21 Ocak 2019 Pazartesi

AKŞENER GELİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Haziran erken seçimleri çalışması doğrultusunda 24 Mayıs’ta Kayseri’ye geliyor.

17 Mayıs 2018 Perşembe 08:13
Bu haber 802 kez okundu
AKŞENER GELİYOR
Haberici -->

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Haziran erken seçimleri çalışması doğrultusunda 24 Mayıs’ta Kayseri’ye geliyor. Akşener, Cumhuriyet Meydanı’nda Kayserililere hitap edecek.

Kayseri 24 Haziran seçimleri öncesinde siyasi liderleri ağırlamaya başladı. Bütün siyasi parti genel başkanlarının programında yer alan Kayseri’ye 24 Mayıs Perşembe günü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’de geliyor. Akşener, ilk kez Kayseri’de miting yapacak. Kısa zaman önce partisinin il kongresine katılmak için şehre gelmişti.

İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, 24 Haziran seçim süreci ile ilgili aday adaylarının belirlenmesi noktasında çalışmaların sürdüğünü belirterek, “24 Mayıs Perşembe günü Genel Başkanımız Meral Akşener’i ağırlayacağız. Kendisi Kayseri’de gerek ülke gündemi, insanlarımızın ve hemşerilerimizin yaşadığı sorunlarla ilgili önemli açıklamalar yapacak” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Emine Bağcı, Türkiye’de yaşanan sıkıntılar, olaylar kadar dünya genelinde yaşanan üzücü hadiselerin Türkiye’nin ve beraberinde İYİ Partinin politikalarını daha önemli hale getirdiğini belirterek, “Ülkemizde insanlarımız büyük sorunlar yaşamaktadır. Maddi ve manevi sorunlar en üst seviyeye çıkmıştır. İnsanlarımızla yaptığımız buluşmalarda, çalışanın, emeklinin, çiftçinin hiç kimsenin yüzü gülmüyor. Sorunlarla boğuşuyor. Kadınlarımızın sıkıntıları büyük. Anneler çocuklarıyla ilgili gelecek endişesi yaşıyor. Onlara gerek eğitim gerekse yaşamla ilgili imkanlar sunamadığı gibi gelecekleri ile ilgili de endişeleri var. Böyle bir süreçte seçime gidiyoruz ve İYİ Partinin politikaları, halkımızı sorunlarının çözümü noktasındaki kucaklaması karşılık buldu. Partimize destek ülke genelinde olduğu gibi Kayseri’de de her geçen gün büyüyor. İnsanlarımızın dertleri dertlenen, onları dinleyen il ve ilçe teşkilat mensuplarımız, milletvekili aday adaylarımız bu sorunların çözümü ile ilgili parti politikalarımız doğrultusunda söylemleri ciddi anlamda karşılık buluyor” diye konuştu.

Bağcı, her gün bir kentte miting yapan Genel Başkanları Meral Akşener’in açıklamalarının halk tarafından büyük kabul gördüğünü de anımsatarak, “Kayserili hemşerilerimiz, Kayserili insanlarımız inşallah 24 Mayıs günü saat 14.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan miting de bizzat Genel Başkanımızı dinleme ve onunla kucaklaşma imkanı olacaklar. Kendisinin burada yapacağı konuşmaya büyük ilgi gösterileceğini şimdiden hissediyoruz. İl teşkilatı olarak biz de miting için çalışmalarımıza tarihin belli olmasıyla birlikte başladık. O gün bütün halkımız mitingimize davetlidir. Miting alanında insanlarımızı karşılayacağız ve onların sorunlarıyla hem genel başkanımız hem bizler hemhal olacağız” şeklinde konuştu.  

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV