banner87
13 Aralık 2018 Perşembe

ALİ ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ

Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 75 yaşındaki başkanı Ali Ateş 32 yıldır bu görevi yürüyor

26 Şubat 2018 Pazartesi 09:43
Bu haber 469 kez okundu
ALİ ATEŞ GÜVEN TAZELEDİ
Haberici -->
Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 75 yaşındaki başkanı Ali Ateş, bir seçimi daha kazanarak 32 yıllık yürüttüğü görevinde yeniden güven tazeledi.

Hafta sonu Kayseri Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 38’inci Olağan Genel Kurulu Kadir Has Kongre Merkezinde yapıldı. Genel kurulda, üç aday yarıştı. Adaylardan 32 yıldır oda başkanlığı görevini yürüten Ali Ateş, 1098 üyenin 672’Sinin oyunu aldı. Yeniden 4 yıllığına başkan seçildi.

Odanın genel kurulunda mevcut Başkan Ali Ateş ile birlikte Uğur Nasırlı, Hasan Odabaşı aday oldu. Genel kurulda adaylar tek tek söz alarak yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Ali Ateş, oda olarak yaptıkları hizmeti ve yeni dönemde göreve seçilmesi durumunda neler yapacağını üyelere anlattı.

Daha sonra seçimlere geçildi ve oda üyesi esnaf oy kullandı. Seçimlerde mevcut Başkan Ali Ateş, 672 oy alırken, rakiplerinden Hasan Odabaşı 279 ve Uğur Nasırlı ise 147 oy da kaldı.

Başkan Ali Ateş, bu sonuçların ardından güven tazeleyerek bir kez daha oda başkanı seçilmenin sevincini yaşadı. Ateş, 32 yıldır başkanlığını yürüttüğü odada 4 yıllık daha bu görevi yürütecek olması bir rekora imza atmasını sağladı.

Seçim sonrasında konuşma yapan Ali Ateş, üyelere teşekkür ederek veriler 4 yıllık görev süresinde yine esnaf içi, oda üyelerinin yararına önemli çalışmalar yapacaklarını belirtti. Ateş, 1986 yılında ilk kez oda başkanlığına seçilmişti. Ateş, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapıyor.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV