banner167
banner182
18 Ekim 2021 Pazartesi

ALTINBAŞ’TAN İNDİRİM JESTİ

Halk indirimlerine ilgi fazla

03 Kasım 2017 Cuma 07:30
Bu haber 2310 kez okundu
 ALTINBAŞ’TAN İNDİRİM JESTİ
Haberici -->

Kayseri Forum AVM Altınbaş Pırlanta Sahibi Bekir Yüreğilli, Altınbaş olarak 1-5 Kasım tarihleri arasında pırlanta ve altında indirim günleri düzenlendiğini belirtti. Yüreğilli, ‘Altınbaş Halk Günleri’ olarak düzenlenene indirimli günlere büyük ilgi gösterildiğini ve hafta sonu indirimli günlerin sona ereceğini duyurdu.

Kayseri Forum Alışveriş Merkezinde bulunan Altınbaş pırlanta, müşterilerine yönelik ‘Altınbaş Halk İndirim Günleri’ düzenledi. 1 Kasım tarihinde başlayan indirimli günlerde pırlanta ve altında maliyetine satışlar olacak. Pırlantada ise indirimlerin oranı yüzde 50’ye varıyor.

İndirimli günlerle ilgili bilgi veren Bekir Yüreğilli, “Altınbaş müşterilerine yönelik başlattığı indirimli günleri geleneksel hale getirdi. Burada ilk kez indirimli günler yapılıyor. Bu gelecek yıllarda da devam edecek. Her yıl bir kez bu indirimli günlerde müşterilerine Altınbaş jest yapmış oluyor. Özellikle kadınlar bu indirimli günlerden faydalanmak için mağazamızda yoğunluk oluşturuyor” dedi.

Pırlantada yüzde 50’ye varan indirimlerin olduğunu belirten Bekir Yüreğilli, indirimlerin 5 Kasım Pazar gününe kadar devam edeceğini ve bu fırsatı kaçırmak istemeyenlerin Kayseri Forum’daki mağazalarına beklediklerini anlatarak, şunları söyledi:

“Altınbaş, pırlanta, 14 ve 22 ayar altınlarda indirim yapılıyor. Altında işçilik maliyetlerinde indirim söz konusudur. Maliyetine ve daha düşük fiyatlarda satışı yapılan ürünlerimiz müşterilerimiz için bir jesttir. Şuana kadar mağazamıza gelen müşterilerimiz indirimli günlerden dolayı teşekkür ettiler. Genelde yüzük, bileklik gibi pırlanta ürün müşterimiz daha fazla” dedi.

Alışveriş için mağazaya gelen müşterilerden Merve Çenesiz, yapılan indirimlerden dolayı Altınbaş’a teşekkür etti. Çenesiz, “Şuan fiyatları inceledim ve çok ciddi bir indirim olduğunu gördüm. Bende alış veriş yapıyorum. Kadınlar tabi ki takı olarak ziynet eşyalarına ilgisi vardır ama diğer boyutu ile bir yatırım aracı olduğu da unutulmamalıdır. Burada aldığımız ürünleri o şekilde de değerlendiriyoruz. Bu indirimlerin 6 ayda bir yapılmasını istiyoruz. Böyle bir gün düzenlenmesinden dolayı da mutluluk duyduk. Altınbaş’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV