banner87
banner151
20 Ocak 2019 Pazar

ALTUNER: BAŞARININ ANAHTARI TECRÜBEDİR

Talas İlçe Yönetimi, tecrübe ve birikimlerini paylaşmaları için eski İlçe Başkanları ile partide bir araya geldi.

05 Mart 2018 Pazartesi 07:20
Bu haber 407 kez okundu
ALTUNER: BAŞARININ ANAHTARI TECRÜBEDİR
Haberici -->
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Talas İlçe Yönetimi, yaklaşan 2019 seçimleri öncesi geçmiş yönetimin Talas’ta yaptığı çalışmalara dair tecrübe ve birikimlerini paylaşmaları için eski İlçe Başkanları ile partide bir araya geldi.

CHP Talas İlçe Yönetimi, restore edilen parti binasında İl Başkanı Ümit Özer’inde katılımıyla eski ilçe başkanlarını partide ağırladı. Yemekli toplantıya partinin eski ilçe başkanlıklarını üstlenen Memduh Bekdemir, Erkan Göksu, Yalçın Mağden, İlhan Erdoğan ve Mustafa Çalıksoy gibi isimler katıldı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan CHP Talas İlçe Başkanı Serdar Altuner, “Eski ilçe başkanlarımızın partimize kattığı kazanımlar yadsınamaz. O bakımdan restore ederek yenilediğimiz binamızda ilk olarak başkanlarımızı ağırlamak istedik. Önümüzde 2019 seçim süreci var. Yani çok çalışacağımız bir sürece gireceğiz. Biz istedik ki bizden önceki yönetimler nasıl bir çalışma programı belirlemiş, nasıl bir yol izlemiş, nerede eksik kalınmış, ne yapılsa daha çok başarılı olunurdu, ne yapılmasa başarı daha çok gelirdi? Tüm bu sorularla dolu bir sohbet için başkanlarımızı ağırladık. Başarının anahtarının tecrübe ve birikimde gizli olduğunu biliyoruz. Eski başkanlarımızın tecrübe ve birikimleri bizim için çok önemli. Sağ olsunlar bizlerin yanımızda olacaklarını belirttiler. İlerleyen yaşlarına aldırış etmeden 2019 seçim sürecinde bizleri yalnız bırakmayacaklarını ifade ettiler. Onların bu mücadeleci, dirençli ve azimli duruşları bizleri seçim sürecine dair daha da heyecanlandırdı. Bir ve beraber olmanın temelinin aileden başladığını, Talas’ta yaşayan tüm halkımızın oylarıyla belediye başkanlığını kazanarak herkese göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV