banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ANAP DESTEĞİNİ AÇIKLADI

24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı aldıklarını duyurdu.

01 Haziran 2018 Cuma 03:25
Bu haber 413 kez okundu
ANAP DESTEĞİNİ AÇIKLADI
Haberici -->
Anavatan Partisi (ANAP) Kayseri İl Başkanı Hasan Erdem, yaptığı açıklamada, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı aldıklarını duyurdu.

İl Başkanı Hasan Erdem, yaptığı açıklamada, “Anavatan Partisi olarak 50 ilde ve 191 ilçede teşkilatlanma tamamlanmış olmakla birlikte Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından seçimlere katılma yeterliliği resmi olarak tescil edilmesine rağmen Yüksek seçim Kurulu tarafından seçimlere katılma yeterliliğini vermemiştir.Bugün bizler Anavatan Partisi olarak içinde bulunduğumuz kritik zaman diliminde gerek siyasal gerek politik gerekse ekonomik olarak değerlendirmeye mecburuz. Ülkemizi doğrudan etkileyen dış gelişmeler ve kritik olaylar karşısında ülkemizin menfaati, vatanımızın ve milletimizin bütünlüğü, devletimizin geleceği için şuanda ülkemiz idaresinin güçlü, tecrübeli ve deneyimli kadrolar ile yönetilmesi gerektiğine inanmaktayız.Ülkemizin coğrafi konumu ve stratejik öneme haiz olmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı dış güçler tarafından kuşatılmış ve tam bir ateş çemberi içine alınmış bulunmaktayız. Bu kuşatma gerek maddi gerek manevi olarak bizleri bölmek ve parçalamak amaçlıdır. Şuanda ülkemiz milli ve manevi değerler etrafında birleşip yeniden milli mücadele ruhunu ve direncini ortaya koymak zorundadır” dedi.

Destek nedenini dile getiren Erdem, açıklamasını şöyle tamamladı:

“Devletimizin, vatanımızın ve milletimizin menfaati için, bekası için tecrübesiz, vizyonsuz ve misyonsuz kişi ya da kişilerin ellerine bırakılacak bir lüksümüzün olmayacağından dolayı ülkem ve ülkemin geleceğini düşünerek ve hiçbir menfaat gözetmeksizin Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı almış bulunmaktayız.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV