banner87
26 Mart 2019 Salı

ANAP İL BAŞKANI: ÜLKEMİZ KAZANDI

Anavatan Partisi (ANAP) İl Başkanı Hasan Erdem, 24 Haziran seçimlerinin sonuçları ile birlikte Türk halkının istikrar adına devam kararı verdiğini söyledi

27 Haziran 2018 Çarşamba 04:57
Bu haber 383 kez okundu
ANAP İL BAŞKANI: ÜLKEMİZ KAZANDI
Haberici -->
Anavatan Partisi (ANAP) İl Başkanı Hasan Erdem, 24 Haziran seçimlerinin sonuçları ile birlikte Türk halkının istikrar adına devam kararı verdiğini ve Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yeni dönemde önemli çalışmaların yapılacağını ifade etti.

Anavatan Partisinin Cumhur İttifakına destek verdiğini ve illerde de bu yönde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı için çalıştığını belirten Erdem, “Kayseri’de il teşkilatı olarak, Cumhur ittifakı çatısı altında çalışmalarımız oldu. Hem ittifak hem de ittifakın adayı olan Recep Tayyip Erdoğan için yaptığımız seçim çalışmalarında oy topladık. Sandıktan halkın iradesi çıktı ve insanlarımız istikrarın devamı yönünde de karar verdi. Cumhur ittifakına önemli bir sorumluluk yükleyen halkımız Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yola devam kararı aldı. Yeni uygulamada ülkemiz için yararlı işler yapılacağına inanıyoruz. Bu yönde önemli adımların atılacağını hep birlikte göreceği. Anavatan Partisi, genel merkezi ve il teşkilatları ile birlikte 24 Haziran seçim çalışmalarında olduğu gibi ülkemizin bekası, geleceği ve ekonomik anlamda büyüyerek, insanlarımızın refah seviyesini artırması adına desteklerini sürdürecektir. Bu manada bilgisini paylaşacak olan partimizin önemli katkıları olacağını biliyoruz. 24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemiz ve şehrimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Kanan ülkemiz, milletimiz oldu” diye konuştu.

 

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV