banner153
18 Eylül 2020 Cuma

ARANIZDAKİ KISIR ÇEKİŞMEYE ALET EDEMEZSİNİZ

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çelik’in açıklamalarını değerlendirdi. Ataman, “Sayın Çelik’in de açıklamalarında belirttiği gibi, doğru bir yaklaşımla belediyelerimizin borç batağı içerisinde olduğunu açıkça dile getirmiştir. Unutmayınız ki; yıllardır senaryoyu yazan da, filmi çeken de, başrolde oynayan da, figüranda sizlersiniz, aranızda ki, kısır çekişmeye bizleri alet edemezsiniz” dedi.

31 Ağustos 2020 Pazartesi 14:42
Bu haber 259 kez okundu
ARANIZDAKİ KISIR ÇEKİŞMEYE ALET EDEMEZSİNİZ
Haberici -->

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Çelik’in açıklamalarını değerlendirdi. Ataman, “Sayın Çelik’in de açıklamalarında belirttiği gibi, doğru bir yaklaşımla belediyelerimizin borç batağı içerisinde olduğunu açıkça dile getirmiştir. Unutmayınız ki; yıllardır senaryoyu yazan da, filmi çeken de, başrolde oynayan da, figüranda  sizlersiniz, aranızda ki, kısır çekişmeye bizleri alet edemezsiniz” dedi.

İYİ Partili Sebati Ataman, yaptığı açıklamada, “Kayseri Büyükşehir Belediye eski Başkanı Sayın Mustafa Çelik, İYİ Parti Büyükşehir Meclis Grup Başkan Vekili Sayın Kazım Yücel’in  bir yerel televizyon kanalında belediyelerimizin borcu konusunda sorulan bir soruya, sayın Çelik’in de açıklamalarında belirttiği gibi, doğru bir yaklaşımla belediyelerimizin borç batağı içerisinde olduğunu açıkça dile getirmiştir. Sayın Çelik’in bilmesi gerekir ki, yıllardır yönettiğiniz belediyelerin borç batağında olmasının sorumlusu, 31 Mart seçimleri ile belediye meclisine giren,  ne İYİ Parti’dir ne de İYİ Parti’nin mecliste temsilcisi olan Meclis üyeleridir. Sizler, yıllardır bu belediyeleri yöneten AKP’nin halef, selef belediye başkanlarısınız. Sizin, sizden önceki belediye başkanının ve sizden sonraki başkanın arasındaki polemiğe bizleri meze yapmanıza asla müsaade etmeyiz ve etmeyeceğiz de… Sizlerden, İncesu Belediye Başkanınızın  belediye başkanlığı seçimleri sonrasında daha önceki AKP’li belediye başkanınızın borca batık belediye devraldığını , televizyon ekranlarında ve ilçe billboardlarında ilan ettiği gibi, şeffaf belediyecilik anlayışının oluşması adına siz ve sizden sonraki başkanında belediyelerimizin borçlarını göreve geldiğiniz de kamuoyuna açıklamanızı beklerdik. Sayın Çelik, siz neden göreve geldiğinizde devraldığınız borçları şeffaf bir şekilde dile getirmeniz de sustunuz ya da neden şimdi dile getiriyorsunuz.

Bizim şahıslar ile işimiz olmaz, İYİ Partinin meclisteki sözcüleri olan Meclis üyelerimizi “figüran ve piyonlukla” suçlayacağınıza, görevinizin başındayken, döneminizde açıklamalar yapsaydınız.

Biz İYİ Parti teşkilatları ve organları olarak, gündemi değiştiren değil, gündemi yakından talip eden bir muhalefet duruşu ile yolumuza devam edeceğiz. Ne ballı parsellere ne de kamu yararına olmayan işlere müsaade edeceğiz.  Toptan hayırcı ve toptan evetçi olmadık, olmayacağız. Hemşehrilerimizin, şehrimizin, kamunun menfaatleri doğrultusunda mücadelemize devam ederken, hemşehrilerimizin de sesi olmaya her platformda devam edeceğiz. Sayın Çelik, size bir kez daha bizim şahıslar ile işimiz olmadığını hatırlatırken; Unutmayınız ki; yıllardır senaryoyu yazan da, filmi çeken de, başrolde oynayan da, figüranda  sizlersiniz, aranızda ki, kısır çekişmeye bizleri alet edemezsiniz… İYİ Parti’yi ve onun meclisteki temsilcisi olan ve hemşehrilerimizin daima takdirini kazanmış meclis üyelerimizi  “ figüranlık, piyonluk” ile suçlamalarınızı asla kabul etmiyor ve sizi kınıyoruz...” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV
banner157