banner167
banner182
25 Eylül 2021 Cumartesi

ARÇELİK YENİ MAĞAZALARINI AÇTI

Hilal Mağazaları iki ayrı mağazayı hizmete açtı

20 Temmuz 2017 Perşembe 07:50
Bu haber 1459 kez okundu
ARÇELİK YENİ MAĞAZALARINI AÇTI
Haberici -->

Türkiye genelinde yeni ve farlı konseptiyle mağazalar açmaya başlayan Arçelik, Kayseri’de de iki mağazasının açılışını yaptı. Hilal Mağazaları tarafından Kiçikapı ve Bahçelievler mahallesinde açılan Arçelik yeni konsept mağazasının açılış kurdelesini Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer yaptı.

Kentte beyaz eşya sektöründe en çok ürün satışı yapan ve tercih edilen Hilal Mağazaları, yeni konseptiyle dizayn edilen Arçelik’in iki mağazasını açtı. Önceki gün Kiçikapı Tennuri Caddesi üzerinde dün de Beyazşehir karşısı Bahçelievler mahallesinde açılışı yapılan mağazaların açılışa özel yaptığı indirimlerde vitrinlerdeki birçok ürün satıldı.

Her iki mağazanın açılışına da Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçerkatılırken, Bahçelievler Arçelik Mağazasının açılışında Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Arçelik Satış Yöneticisi Kayahan Ceylan, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kilci, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Yapılan duanın ardından açılış kurdelesi gezilen mağazada inceleme yapan Arçelik Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Can Dinçer Can Dinçer, vatandaşlarla sohbet etti. Mağazanın hayırlı olması temennisinde bulunan Dinçer, Arçelik konsept mağaza açılışları ile ilgili yapılan çalışmanın meyvelerini aldıklarını ve vatandaşların mağazalara büyük ilgi gösterdiğine dikkat çekti.

Genel Müdürü Can Dinçer, yaptığı kısa açıklamada, açılışa katılanları selamlayarak, “Arçelik’in perakende modelinin kalbi bayisidir. Arçelik bayileri Türkiye’nin, gelişme, sanayileşme sürecinde yalnızca iyi bir tüccar olmakla kalmayıp bugünkü müşteri ilişkileri yönetiminin de mimarları olmuştur” dedi. Arçelik’in 62 yıldır öncü olduğu mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getirdiğini söyleyen Dinçer, “Bugünün müşterisine hitap eden, ayrıcalıklı uygulamalarla donatılan yeni nesil mağazamız, açacağımız mağazalarımıza da model teşkil ediyor” diye konuştu.

Hilal Mağazaları Genel Müdür Yardımcısı Numan Servet Çalıcı, mağaza ile ilgili bilgiler vererek, daha ilk günden mağazalarına olan ilginin fazla olduğunu belirterek, Arçelik’in birçok yeni ürünün sürekli mağazalarında satışa sunulacağını dile getirdi.

Daha sonra mağaza açılışı için Can Dinçer ile birlikte davetliler kurdeleyi birlikte keserek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

banner184
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV