banner87
22 Şubat 2019 Cuma

ARVEN TEK ŞİRKET OLDU

Arven Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, açıklama yaptı

23 Mayıs 2018 Çarşamba 03:39
Bu haber 501 kez okundu
ARVEN TEK ŞİRKET OLDU
Haberici -->

Arven Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Say, “Gayrimenkul sektörünü başlatılan Konut Sektöründeki Büyük Kampanyaya belirlenen projelerimiz ile destek vermekteyiz. Anadolu’dan ve şehrimiz Kayseri’den kampanyaya katılım sağlayarak destek veren tek inşaat şirketiz” dedi.

2018 Yılı Büyük Konut kampanyasıyla ilgili bilgi veren Orhan Say, “Kampanya, ulusal bazda büyük inşaat şirketlerinin üyesi olduğu GYODER, KONUTDER ve İNDER gibi kuruluşların ülke genelinde başlattığı Türkiye’de ve yurtdışında faaliyet gösteren 41 büyük inşaat şirketini kapsıyor. Gayrimenkul sektörünü aynı çatı altında buluşturan ve uluslararası bir markaya dönüştüren kuruluşlarla birlikte başlatılan Konut Sektöründeki Büyük Kampanyaya belirlenen projelerimiz ile destek vermekteyiz. Anadolu’dan ve şehrimiz Kayseri’den kampanyaya katılım sağlayarak destek veren tek inşaat şirketiyiz ve bu durum bizler için ayrıca mutluluk vericidir. İnşaat sektörüne değer katan çalışmalara imza atmayı, ülkenin önde gelen kuruluşlarıyla birlikte sürdürüyoruz. Vizyonumuz, deneyimimiz ve birbirimizden aldığımız güçle, sektördeki değişim ve dönüşümün mimarı olmaya, ülke ekonomisine güç katmaya hep birlikte devam ediyoruz” diye konuştu.

Say, sektöre verilen devlet desteğine değinerek, “Devletimizin desteği ile konut kredilerinde,tapu harçlarında,konut ve ticari ünitelerdeki KDV oranlarında ciddi iyileştirmeler yapıldı.Bu durum sektöre olumlu yansıdı.Ekonomimizde konut sektörünün yeri tartışılmaz noktada.Bizlerde imkânlarımız nispetinde müşterilerimize kolaylık sağlamaya,hız kesmeden yatırımlarımıza devam edip istihdam sağlamaya devam edeceğiz.İnanıyorum ki Türk ekonomisi ve inşaat sektörü güçlenerek yarınlara daha emin adımlarla yürüyecektir” dedi.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV