banner87
23 Temmuz 2019 Salı

ASFALT EKİBİNE KARPUZ İKRAM ETTİ

Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri 42 derece hava sıcaklığında ve 120 derece asfaltı yeni açılan yollara seriyor.

02 Ağustos 2018 Perşembe 07:31
Bu haber 308 kez okundu
ASFALT EKİBİNE KARPUZ İKRAM ETTİ
Haberici -->
Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri 42 derece hava sıcaklığında ve 120 derece asfaltı yeni açılan yollara seriyor. Başkan Palancıoğlu, yaz sıcağında özveriyle çalışan personele serinlemeleri için karpuz ikramında bulundu.

Talas’ta yol yapım ve asfalt çalışmaları kavurucu sıcaklara rağmen devam ediyor. Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ekiplerin çalışmalarında incelemelerde bulunarak destek veriyor.

Kendi tesislerinde üretilen asfaltı kaliteli bir şekilde yollara serdiklerini söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Talas genelinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle bu yıl ana akslarda büyük yatırımlar yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemizle birlikte Başakpınar ile Komando Tugayı arasında yaklaşık 4 kilometrelik hattı tamamladık. Şu anda kaymakamlık ve jandarma önünde yani Hoca Ahmet Yesevi Caddesinde alt yapı çalışmalarımız sürüyor. Şimdi aynı zamanda Mevlana Mahallesi İkbal Caddesinde çalışmalarımız devam ediyor. Burada kaldırım, refüj ve istinat duvarı çalışmalarımızın ardından asfalt çalışmalarıyla oldukça kullanışlı bir yol haline getiriyoruz. Asfalt tamamen kendi tesislerimizde üretiliyor ve yine belediyemize ait araçlarla personelimiz tarafından yollara seriliyor. Talas belediyesi gücünün çok ötesinde güzel işler yapıyor. Ben emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu yıl asfalt ve kaldırım çalışmalarını yoğunlaştırdık. Bu çalışmalarımız yaz sonuna kadar birçok alanda devam edecek. Talas halkına hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Palancıoğlu, sıcakta özveriyle çalışan İşçilere serinlemeleri ve enerji sağlaması için karpuz ikram etti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV