banner87
25 Mart 2019 Pazartesi

ATAŞ VE DEVECİ AİLELERİ'NİN MUTLU GÜNÜ

İYİ Partili ve Pınarbaşı eski Belediye Başkanı Dursun Ataş’ın oğlu Burak Ataş, görkemli bir düğünle hayatını Gözde Deveci ile birleştirdi.

25 Haziran 2018 Pazartesi 07:15
Bu haber 1084 kez okundu
ATAŞ VE DEVECİ AİLELERİ'NİN MUTLU GÜNÜ
Haberici -->
İYİ Partili ve Pınarbaşı eski Belediye Başkanı Dursun Ataş’ın oğlu Burak Ataş, görkemli bir düğünle hayatını Gözde Deveci ile birleştirdi. Düğün töreni siyaset ve iş çevresinden tanınmış birçok ismi bir araya getirdi.

Ataş ve Deveci Aileleri'nin mutlu günü. İYİ Partili Dursun Ataş’ın oğlu Burak Ataş, hayatını Gözde Deveci ile birleştirdi. Flamingo Düğün Salonunda yapılan düğünde Ataş, misafirlerini tek tek karşıladı. Düğüne CHP İl Başkanı Ümit Özer, CHP Milletvekili Çetin Arık, Türkiye Haber İş Sendikası Genel Başkanı Veli Solak, MHP eski milletvekilleri; Vahit Kayırıcı, Osman Develioğlu, CHP eski Milletvekili Şevki Kulkuloğlu, Sungurlu Belediye Başkanı Aldulkadir Şahiner, Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik, MHP Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, Talas eski Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'ın yanı sıra Deveci ve Ataş Ailelerinin yakınları da katıldı.

Düğünde kalabalık davetli topluluğu dikkat çekti. Görkemli düğün töreninde Gözde ve Burak çiftinin nikahını Pınarbaşı Belediye Başkanı Hamit Çevik kıydırdı. Yapılan nikah töreninin ardından genç çift ilk danslarını havai fişekler eşliğinde yaptı. Nikahın ardından davetliler düğünde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Diğer yandan düğünde gelin ve damadın şıklığı da dikkat çekti.

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV