banner87
19 Temmuz 2019 Cuma

AYNI HEZİMETİ YAŞAYACAKLAR

AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

30 Ağustos 2018 Perşembe 07:36
Bu haber 370 kez okundu
AYNI HEZİMETİ YAŞAYACAKLAR
Haberici -->
Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Özhaseki, ''Ülkemiz üzerinde kirli hesaplar peşinde olanlar, nasıl ki 96 yıl önce bozguna uğradıysa, bugünde aynı hesaplar içinde olanlar, devlet ile millet dayanışması karşısında aynı hezimeti yaşayacaktır'' diye konuştu.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Şanlı Türk tarihinin zaferlerle dolu olduğunu ifade eden Özhaseki, mesajında şu ifadelere yer verdi. ''30 Ağustos, 'Ya istiklal ya izmihlal' tercihiyle baş başa kalan bir milletin neleri başarabileceğinin, bağımsızlık ve onuru için neleri göze alabileceğinin tüm dünyaya ilanı olmuştur. Türk milleti her zaman olduğu gibi, şer odaklarına karşı azim ve kararlılıkla karşı durmaktadır. Milletimiz 30 Ağustos 1922 tarihinde, bağımsızlığını hiç bir şekilde terk etmeyeceğini, bayrağını ve hürriyetini  canı pahasına koruyacağını  tüm dünyaya ilan etmiştir. Nasıl ki 96 yıl önce milletçe kenetlenerek, düşman kuvvetlerine karşı birlikte hareket ettiysek, bugünde aynı şekilde kenetlenmeliyiz. ülkemiz üzerinde gizli hesaplar peşinde olanlar, millet-devlet dayanışması karşısında hezimete uğrayacaktır. 15 Temmuz gecesi, hain darbe girişiminde bulunan alçaklar nasıl bozguna uğradıysa,  ekonomik yaptırımlarla ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını engellemek isteyenler de aynı sonla karşılaşacaktır.  Birlik ve dayanışma içinde, Cumhuriyetimizi korumak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne taşımak için milletçe hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle  tüm hemşehrilerimin ve vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bu zaferi bizlere  armağan eden istiklal  mücadelemizin bütün kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi şükranla yad  ediyorum.”

HABER MERKEZİ

Haberici -->

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner41
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV